SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam złamany mostek...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
Mam złamany mostek i nie wiem co mam robić. Strasznie mnie boli, ale nie założyli mi gipsu ani nic. Kto wie ile to sie zrasta i czy potem jest potrzebna rehabilitacja? Teraz chodze pokrzywiona z bólu, ile bede to czuła? Miał ktoś cos takiego? Helppp! Jak mam sobie pomóc? Dodam, że to po wypadku samochodowym jest i trzy dni w szpitalu lezałam ale lekarz nie powiedział co mam robić...
5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze tego się nie unieruchamia
wiem że w złamaniach żeber pomaga obwinięcie się bandażem elastycznym na wydechu - stabilizuje klatkę i zmniejsza ból
lekarz powinien też wypisać odpowiednie leki przeciwbólowe - ewentualnie niech zrobi to twój lek. rodzinny
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
Boofi, thx! Ale jak sobie wyobrażasz obwinąć mostek? Kurde, piersi mam za duże . ale dzieki, dzisiaj tata mnie zawiezie do rodzinnego. sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - tak sę leczy złamania żeber
działa przeciwbólowo a w niektórych przypadkach (wiecej złamanych) pozwala ODDYCHAĆ

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
pare dni temu pogruchotałam swój mostek.boli przy kazdym ruchu.mowi sie trudno.od tego sie nie umiera.kwestia paru dni i mija...powoli ale da sie odczuc róznice.jedyne co moge poradzic sobie i komus i co jest raczej dosyc oczywiste to nie dzwiganie niczego ciezkiego.uwierzcie - to moze pogorszyc sytuacje tak jak u mnie... pozdro
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golić to i owo ?? lol, nie śmiać się !!

Następny temat

co zrobić żeby włosy wolniej rosły ??

Wiecej