SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam taki mały problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amentoris z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Cześć mam taki problem jem
mete
mono
aminokwasy
horse power
witaminy
minerały
omega 3
up your mass
i słabo sie czuje na kuracji całyczas boli mnie głowa poce sie i nie mam na nic siły w czym moze tkwic problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ciśnienie mierzyłeś?

Problemy zaczęły się wraz z przyjmowaniem metanabolu?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
nie mierzyłem nie mam jak no własciwie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ciśnienie pod kontrolą to absolutna podstawa, przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele lecz od rzeczy najprostszych należałoby zacząć.

Jak długo już utrzymują się te dolegliwości?

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-12-10 20:32:26

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
meta ug muli strasznie duzo osob tak mialo

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 517
zrob bdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Od samego początku puzniej przeszło mi po 2 tygodniach ale wybrałem sie na urodziny kolegi troche wypiłem i od nowa mam to samo jem 5tab dziennie co 3-4godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
nic mi sie nie chce czuje ze cos mi siedzi w głowie jak bym miał zabite zatoki poce sie i ciezko mi sie z kimkolwiek dogadac bo odrazu wyłapuje jakies cisnienienia ale siła dobrze idzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tiger prop

Następny temat

PMP-iran

WHEY premium