SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam pytanie!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
To tak mam 175cm wzrostu waga 61kg jestesm chudy ale nie tak bardzo czy przy tym wzroscie i wadze da rade zrobic mase czy nie ma na co liczyc prosze o szybkie odpowiedzi z gory dziekuje

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
wiadomo ze da. wystarczy dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
aha dzieki:)jak cos chcecie dodac to pisac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
A mam pytanko czy opyla sie brzuch przy treningu na mase robic??czy pierw robic mase a pozniej brzuchbo nie wiem a tak co myslicie o tym cwicze 1 miesiac i zamierzam zakupic kreatynke w czerwcu ale na poczatek slabsza jakasi jaka na poczatek proponujecie??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
olimp mega caps mono zwykle koszt 50zl+,oplaca sie brzuch robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok juz wiem co kupici czy brzuch cwiczyc. A co dotreningu ale nie na silownie tylko taki 2godzinny bieganie takie rozne duperszmyki i gra w pilke nozna nie zaszkodzi w lapaniu masy??ten trening odbywa sie dwa razy w tygodniu.Czy lepiej odpuscic sobie trening w pilke a masa bedzie szybciej przychodzila:)a na silowni to cwicze heh

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
na pewno biegajac bedize Ci ciezej przybrac na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
To tak mam 175cm wzrostu waga 61kg jestesm chudy ale nie tak bardzo czy przy tym wzroscie i wadze da rade zrobic mase czy nie ma na co liczyc prosze o szybkie odpowiedzi z gory dziekuje

pewnie, że da się zrobić masę :)

Dieta + plan ćwiczen na masę + odpowiednia regeneracja i do przody z kilogramami ;)

A mam pytanko czy opyla sie brzuch przy treningu na mase robic??czy pierw robic mase a pozniej brzuchbo nie wiem

brzuch trzeba ćwiczyć tak jak każdy inny mięsień !

a tak co myslicie o tym cwicze 1 miesiac i zamierzam zakupic kreatynke w czerwcu ale na poczatek slabsza jakasi jaka na poczatek proponujecie??

kreatynke to tak po pół roku ćwiczeń... :) więc w czerwcu mniej więcej będziesz mógł... monohydrat kreatyny na początek ;) masz dużo w ofercie, chociażby sklepu sfd.pl

tylko pamiętaj, że bez diety - kreatyna nie za dużo pomoże :)


ok juz wiem co kupici czy brzuch cwiczyc. A co dotreningu ale nie na silownie tylko taki 2godzinny bieganie takie rozne duperszmyki i gra w pilke nozna nie zaszkodzi w lapaniu masy??ten trening odbywa sie dwa razy w tygodniu.Czy lepiej odpuscic sobie trening w pilke a masa bedzie szybciej przychodzila:)a na silowni to cwicze heh

co do biegania podczas budowania masy... no ćwiczenia aerobowe nie są wskazane, tym bardziej, jeżeli jesteś chudy :)

ćwicz 3x w tygodniu FBW i chodź na treningi piłki nożnej, ale dbaj o diete i uwzględnij treningi w diecie :)

ale dodatkowo już nie biegaj ;) pamiętaj, że organizm też musi odpocząć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dziexok koncze na dzis pisanie musze uczyc sie z biologi matko kto wymyslil zeby chodzic do szkoly to jeszcze ujdzie ale te sprawdziany to mnie rozpier....jaahh

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
sorki wiem ze to nie ten dzial ale nie bede robil tak tloku jak moge i tu napisac.Co daje picie miodu po silowni??prosze o wypowiedzi??bo slyszalem ze cos tam niby daje

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Po treningu musisz zjeść coś - węglowodany i białko najlepiej... ;)

Miód - węglowodany proste, dzięki którym unikamy spalaniu mięsni ;]

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-02-14 22:07:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciorny/Dziennik/Tak trenują najmniejsi :P

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium