Szacuny
396
Napisanych postów
24621
Wiek
27 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
105095
po sposobach ich wypowiedzi daje góra gimnazjum, 3/4 takiej gimbazy ma trociny zamiast mózgu, sam widzę u mnie w mieście jak z roku na rok coraz głupszy ten kwiat narodu rośnie
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
85
Witam byłem na treningu Kickboxingu i chodzi tam koleś który chodzi do klasy z moim wrogiem którym się biłem wtedy na meczu i dodawał moje zdjęcia na fejsa i tamten z treningu powiedział to temu c***owi i teraz łacha drze.. Myślicie żeby chodzić dalej na treningi?
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
85
Bardzo fajnie wszyscy w porządku i pomocni bez żadnych chamów trener też ogarnięty bardzo,wszystko pomoże i wgl ma pojęcie. Widać że porządny klub pierwszy raz przyszedłem i już muszę zrobić badania i wgl tylko ten lamus mnie wkurzyl tym uśmieszkiem prosto w oczy.. Wczoraj nie ćwiczył bo kontuzje ma ale podobno ma być w środę co myślicie olać go i chodzić?