SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 16lat i atlas w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Mam 16lat i atlas w domu. Chciałbym żeby ktoś ułożył mi plan ćwiczeń na atlas i dietę. CZy w moim wieku mogę brać jakieś białko np.serwatkowe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Tu nikt za Ciebie wszystkiego nie zrobi.

Postaraj się chociaż trochę i poczytaj:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

Co do białka, ułóż najpierw porządną dietę (Dział ODŻYWIANIE), potem jeśli Ci będzie brakować białka w diecie to wtedy możesz pomyśleć nad uzupełnieniem, ale przede wszystkim staraj się jeść naturalne żarcie

Zmieniony przez - szepke w dniu 2008-10-04 20:07:34

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Bardzo ciężko mi zjeść dużo białka dziennie.Mój tata kupuje jedzeni i musze jeść. Dlatego chcałbym jakieś białko. Myślałem nad tym serwatkowym. Nie wiem tylko czy to jest szkodliwe czy nie. Chciałbym ćwiczyć do wakacji a pote troche przerwy (picie)i żebym nie sflaczał. Słyszałem że po kreatynie się flaczeje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Jak dla mnie atlas zbędny.
Sprzedaj i kup sobie ławeczke gryf pare kg obciążenia i hantelki etc. i w zupełności wystarczy.

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83
Witam.
A dlaczego kolego Krzycho odradzasz atlas?

Przecież można różne ćwiczenia na nim wykonywać.

waski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Każdy ma swoje zdanie. Ja wole ćwiczenia na wolnym sprzęcie ławka hantelka etc.

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83
Kolego Krzych210 właśnie nie wiem co zrobić bo mam zamiar kupić atlas i nie wiem co zrobić bo jedni mówią tak, a inni odradzają.

waski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20808
Wogóle ławeczka i hantelki etc. kosztują mniej.
Ja miałem kiedyś atlas i na nic mi sie nie przydał. Dla mnie ćwiczenia na ,,zwykłym,, sprzęcie są najlepsze.

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4211
"Słyszałem że po kreatynie się flaczeje."
Zależy co masz na myśli; skąd masz takie hity ? xD

Z tego co wnioskuję koledzy mają zamiar budowania masy, a tu wolne ciężary są lepsze, gdyż podczas ćwiczenia takim sprzętem mięśnie otrzymują i muszą spełnić więcej bodźców. Po drugie wolnymi ciężarami możesz wykonać znacznie więcej ćwiczeń i w razie potrzeby dokupić obciążenia etc.

Co do białka - jak kolega wcześniej zauważył, postaraj się najpierw ułożyć dietę, choćby z tego co masz. Jeśli jest naprawdę tak tragicznie z dowozem białek to możesz zainwestować w białko serwatkowe, ale nie w serwatkę ( jakieś 4 zł za 0,5 kg), bo to syf a nie białko :) Aczkolwiek z białkiem wstrzymałbym się trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83
Wiesz Krzycho210 ja siedze przy kompie w pracy i chciałem kupić tak zeby sie rozruszać a mam okazje kupic fajny sprzet po dobrej cenie.

waski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmm 2 dni cięższe, 1 lżejszy w FBW ?

Następny temat

Mam16 lat

WHEY premium