SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 15 lat i chcę schudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Witam!
Mam 15 lat i ważę zbyt dużo(bardziej mi chodzi o wygląd niż wagę). Do dyspozycji mam Orbitrek i pas Vibroaction. Proszę o pomoc w ułożeniu jakiegoś planu ćwiczeń na zrzucenie "brzucha". Najlepiej gdyby obyło się bez A6W bo to bardzo czasochłonne, a w związku ze szkołą jest on ograniczony do 1h dziennie.
Proszę wszystkich o pomoc.

Waga: >90

Wzrost: >182

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 98-102

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: bmi ok. 25

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła- wf 4x 45min

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka/ 4x 45 min.

Odżywianie: Lubię chipsy itp. ale jem je w miarę rzadko ostatnio 2 tyg. temu, teraz słodkości ograniczam

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3-4 dni max 1h 2 dni może być więcej niż 1h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak bo organizm się jeszcze rozwija i nie chcę pakować w siebie żadnych suplementów

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - dzizak3 w dniu 2010-09-04 18:51:13

Zmieniony przez - dzizak3 w dniu 2010-09-04 18:52:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Czy aby na pewno chcesz teraz schudnąć ? Na pewno jeszcze urośniesz, wiec Twój organizm będzie potrzebował jeszcze pożywienia do tego, jednak jeżeli masz z tym problem, to jest pełno działów tematycznych odnośnie Twojego problemu, ułożyć dietę, ciesze się, że wiesz czym grozi zażywanie suplementów w Twoim wieku i pewnie tez wiesz, że jedzenie "słodkiego", chipsów itp. Ci nie pomoże schudnąć. Najpierw ułóż dietę i daj do spr. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16684
lapregare- na moje to nie za bardzo koledze pomagasz dając mu dietę.

wodzu- odżywiaj się zdrowo, wyeliminuj biały chleb, makarony, tłuste wędliny, potrawy smażone... o fast foodach i słodkich napojach nie wspominam.
W tym gimnazjum masz duużo czasu. Rzuć komputer, zacznij biegać póki jest pogoda.
Skleć też może lekkie fbw z hantlami. później dasz sobie orbitreka- jak pogoda nie pozwoli.

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
No dzięki za pomoc, ale to bieganie odpada :/ bo mam kontuzję stopy, którą aktualnie leczę, więc pozostaje mi ten orbitrek. Wczoraj zacząłem jeździć i tak myślę, że ok. 30 min. dziennie i coś może pomyślę o Vibroaction.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia.

Następny temat

dieta pod szkołe

WPC