SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 15 lat i chcę schudnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
Witam!
Mam 15 lat i ważę zbyt dużo(bardziej mi chodzi o wygląd niż wagę). Do dyspozycji mam Orbitrek i pas Vibroaction. Proszę o pomoc w ułożeniu jakiegoś planu ćwiczeń na zrzucenie "brzucha". Najlepiej gdyby obyło się bez A6W bo to bardzo czasochłonne, a w związku ze szkołą jest on ograniczony do 1h dziennie.
Proszę wszystkich o pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: >90

Wzrost: >182

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 98-102

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: bmi ok. 25

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła- wf 4x 45min

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka/ 4x 45 min.

Odżywianie: Lubię chipsy itp. ale jem je w miarę rzadko ostatnio 2 tyg. temu, teraz słodkości ograniczam

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3-4 dni max 1h 2 dni może być więcej niż 1h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak bo organizm się jeszcze rozwija i nie chcę pakować w siebie żadnych suplementów

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak

Zmieniony przez - dzizak3 w dniu 2010-09-04 18:51:13

Zmieniony przez - dzizak3 w dniu 2010-09-04 18:52:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Czy aby na pewno chcesz teraz schudnąć ? Na pewno jeszcze urośniesz, wiec Twój organizm będzie potrzebował jeszcze pożywienia do tego, jednak jeżeli masz z tym problem, to jest pełno działów tematycznych odnośnie Twojego problemu, ułożyć dietę, ciesze się, że wiesz czym grozi zażywanie suplementów w Twoim wieku i pewnie tez wiesz, że jedzenie "słodkiego", chipsów itp. Ci nie pomoże schudnąć. Najpierw ułóż dietę i daj do spr. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
lapregare- na moje to nie za bardzo koledze pomagasz dając mu dietę.

wodzu- odżywiaj się zdrowo, wyeliminuj biały chleb, makarony, tłuste wędliny, potrawy smażone... o fast foodach i słodkich napojach nie wspominam.
W tym gimnazjum masz duużo czasu. Rzuć komputer, zacznij biegać póki jest pogoda.
Skleć też może lekkie fbw z hantlami. później dasz sobie orbitreka- jak pogoda nie pozwoli.

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
No dzięki za pomoc, ale to bieganie odpada :/ bo mam kontuzję stopy, którą aktualnie leczę, więc pozostaje mi ten orbitrek. Wczoraj zacząłem jeździć i tak myślę, że ok. 30 min. dziennie i coś może pomyślę o Vibroaction.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia.

Następny temat

dieta pod szkołe

Wiecej