SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 15 Lat, waga 115KG - jak zacząć

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 642
Właśnie jestem od urodzenia grubej kości ;)
A jeść zawsze lubiłem :P
Jak na razie ograniczam "syfy" cola, chipsy fast food itd ;)

Pozdrawiam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2253
mobi sam jestem endo i mam 181 cm i przy tym 72 kg wagi
i nie wydaje mi sie zebym wygladal jak szkieletor ( a wiem jak szkieletory wygaldaja bo mam kolege jednego 186cm/60kg ) :P

wazne zeby chlopak zaczal redukcje a nie ile i do ilu- to sam zdecyduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2253
co do ograniczen musi byc dieta bo np u mnie bylo tak ze co z tego jak ograniczylem lub wogole nie jadlem tych swinstw jak pozniej nadrabialem to wieksza iloscia kromek zjadanych na kolacje itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 642
Nie ja nie nadrabiam kanapkami ;)
Kanapki itd też ograniczyłem, jak jadłem 4 to jem 2 ;)
Jeszcze trochę poczytam na forum ;)

Pozdrawiam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Maciek endomorfik, endomorfikowi nie równy, i nie zakładaj wszystkiego po sobie.

Prowadziłem kiedyś osobe, typowego endo.Chłopak miał 125kg wagi, 182cm i 17lat. Miał strasznie grube kości ale i sporo fatu. Zbicie wagi do 90kg w jego przypadku graniczyło w cudem ponieważ miał tak wolny metabolizm a i tak ćwiczenia jakie wykonywał i dieta były ustawione tak aby go przyśpieszyć. W efekcie zostało 90kg i wyglądał dobrze, niższa waga w jego przypadku to katorga i zły wygląd. A były też osoby pewnie takie jak ty, które miały normalną budowe, jak przeciętny nastolatek tyle że z nadwagą i u takiej osoby waga 70kg to coś normalnego. A pamiętaj że autor pisał, iż od małego jest "grubokościsty"

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Diablo nie ograniczaj tylko wyeliminuj np. cole zamień na wodę niegazowaną, chipsy na płatki kukurydziane itp. I nie jedz mniej tylko ułóż stosowna dietę redukcyjną i będzie git ;) jeżeli potem schudniesz to po wyrobieniu masy i tak będziesz wyglądał "potężnie" PoZdr.

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
człoweiku jesteś kloc jak nic, masz taki sam wzrost jak ja i gdy zaczynałem sie masowac wazyłem 75 kg, to było jakis czas temu teraz waze 83, i tobie bym radził schudnac gdzies do minimum 90 kg, bo tak to bedziesz kloc cale zycie

halleluja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 642
Nie pozwalaj se człowieku !!
Jestem na etapie, układania diety .

Pozdrawiam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli zaczynasz w wieku 15 lat i będziesz systematyczny (w tym wieku różnie to bywa, częsciej trafia się tzw słomiany zapał do ćwiczeń) to efekty mogą być bardzo dobre - mam na myśli że za około 1,5 - 2 lata mozesz miec dobre wyniki i naprawde dobra sylwetke o ktorą chyba Ci chodzi. osobiscie na Twoim miejscu cwiczylbym 3-4 razy w tyg aerobowo (rower, orbitrek, wiosła, marsz/trucht/bieg, wszystkie sporty zespołowe, basen itd) , plus może ze 2 razy/tydz elementy treningu siłowego (ktoś dawał już tu linka do opisu treningu domowego na kulturystyka.pl)
Co do żarcia, tak jak ktoś już pisał, nie 'ograniczaj' coli i chipsów, tylko o nich zapomnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 642
Witaj !

O chipsach i coli już dawno zapomniałem :)

Pozdrawiam !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie

Następny temat

Trenio do sprawdzenia

WHEY premium