SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 14 lat nie za wcześnie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 874
Więc tak jak w temacie nie za wcześnie?Czytałem tutaj poradnik i był on w formie pewnej historyjki o Jasiu i Małgosi.Jestem w podobnej sytuacji.Nie wiedziałem gdzie założyć temat założyłem tutaj.Bardzo prosze o odpowieć.Jak co dostęp do siłowni mam codziennie w szkole.Pozdrawiam Serdeznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
WItaj:)

14lat to troche za szybko na to aby katowac sie dieta:) przyjdzie odpowiedni czas, to ulozysz diete ktora bedziesz przestrzegal.
NIe wiem jaka amsz budowe, ale nie odmawiaj sobie wiele, staraj sie zdrowo odzywiac, uwzglednij w swoim jadlospisie wiecej warzyw, mozesz poczytac na temat diet, ale ogolnei nie katuj sie zbytnio.

Pozdrawiam

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
W tym wieku proponuje dla sportu jezeli cie to interesuje jakies sztuki walki, ja preferuje muay thai tak dla ruchu, sportu, zajecia, hobby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Diete możesz stosować, przynajmniej podstawy. Na trening na siłowni za wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zdrowe żywienie jak najbardziej

jak chcesz ćwiczyć siłowo to tylko póki co poprzez pompki, brzuszki, przysiady . . . graj w piłkę z kolegami, dużo się ruszaj i będzie okej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 874
sztuki walki raczej nie (brak kasy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
U mnie w szkole można chodzić na zapasy po lekcjach za darmo tylko sam musisz dotrzeć do szkoły innych kosztów nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 874
U mnie tak nie ma niestety a jak co to jestem "wszystko żerny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
1. Ganiaj na podwórku za pilka chodz na jakies sks-y jezlei istnieje cos takiego w twojej skzole, cwicz na w-fie i styka ,
2. Nie objadaj sie zbytnio slodyczmai, zmaiast tego jedz duzo owocow
3. jedz to co ci mamusia daje i nie wydziwiaj zbytnio z dietami bo cie odda do psaychiatryka, na diet jeszcze przyjdzie czas, jeszcze zdązysz namieszac rodzom w głowach
4. nie objadaj sie na noc slodyczami

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 874
Słodyczy nie jadam no jadam ale zadko a chodze do klasy sportowej to mam 10 wf w tyg a w tym 2godziny 3razy t tyg trenigi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Dieta Na Mase Prosze O Sprawdzenie I Poprawke.

WHEY premium