SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 13 lat i malutki problemik ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 543
Siemano zawsze chcialem byc umiesnioony i wysoki ale zmartwialo mnie to ze wage waze az 76 kg i mam 174cm wzrostu i nie wiem czy jest to dobra waga na podnoszenie ciezarow.Ja przy tej wadze czuje sie ok.Moze powinienem kilka kilogramow spalic?Jakie znacie cwiczenia odchudzajace moze jakis aerob? W jakim wieku mam zaczac chodzic na siłke? Doradzcie...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 13

Waga: 76

Wzrost: 174

Cel treningowy: Silownia odchudzanie

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: Piłka nozna ,- siatkowka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Posiadam ale tylko sztange

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
13 lat?
Poczekaj jeszcze troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
13 lat to stanowczo za wczesnie... ja w wieku 13 lat nie wiedzialem ze arnold szwarceneger byl kulturysta a co dopiero chodzic na silownie 16-17lat. to jest mysle ze odpowiedni czas kiedy mozna zaczac chodzic na silke. jesli czujesz sie za ciezki z taka waga to zacznij biegac albo po prostu chodzic na basen

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
też zaczynałem w tym wieku. znajdź sobie kogoś kto Ci dokładnie pokaże jak technicznie wykonywać ćwiczenia, bonie będąc nigdy na siłowni z teorii się tego niestety nie nauczysz. nie przesilaj kręgosłupa, dużo biegaj, rób brzuszki a za pół roku zbliżysz się do swojego celu :) nic od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 864
Poczekaj do 15-16 lat a co do zbijania wagi to duzo ruchu , graj w gry np siatka itd basen + dieta zmien produkty na zdrowe np pieczywo ciemno ziarniste, kasza owsiana , zmniejsz ilosc slodyczy noi to chyba na tyle ;) pozdro

~~Never Back Down~~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrównać siłę w rękach?

Następny temat

Trening, początkujący...

WHEY premium