SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Male Pytania...Dzieki z Gory...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
Siema ...
Jestem Tutaj nowy i chcilbym sie o czyms dowiedziec...
Uprawiem czynnie sport przez 8 lat...
6 lat plywalem i osiagalem wyniki na poziomie medalowym Mistrzostw POlski
pozniej 2 lata Triathlon tez na poziomie Medalowym...
Skonczylem trenowac i wzialem sie za ostre treningi bo chce poprawic sylwetke...Motyle mam B.duzo i do rzezby nie ma nic do zarzucenia...
Mam posture tzw. Trojkata Czyli jestem szczuply I barki mam szerokie...
Chcialem sie dowiedziec Jakie odzywki mam brac bo lece juz cykl na:
Dieta na mase..(naprawde dobra rozpisana przez profesionaliste)
M-stack ... moim zdaniem daje duze efekty mam Tyle mocy jak nigdy i po 10dniach treningu biceps podskoczyl mi o 0,7cm...
Zapomialem mam 174cm wzrostu i waze 63kg lecz jak sciagne koszulke to nawet nawet to wyglada :D

Moje pytanie brzmi...
Jakie odzywki mi radzicie po ktorych jak najszybciej przybedzie mi w mase...np. Jakas kreatyna itp. i ile to bedzie w cenach ...(Pieniadze nie graja roli naprawde wiec nie musiscie oszczedzac piszac to)
chodzi mi w szczegolnosci o biceps i klatke....

Dzieki z gory :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
skoro jestes nowy wypadalo by wype3lnic p[rofil
jesli wziles sie za kulturystyke to ne ma czegos takiego jak cwiczenie tylko na dwie partie(cwiczy sie cale cialo)wywnioskolwaem to z twego postu,jerstes pocztkujacy wiec poczytaj troche w dzile odrzywianie-
w celu ulozniea dla siebie odopwiedniej diety.pozniej do dzilau trening widomo chyba po co,a jesli chodzi o odrzywki i suplementy to gaier,bilkoewentulnie carbo w celu uzulpenienia diety,zas na kreatyne rpzyjdzie jeszcze czas najlierj robic 1 cykl po jakims roku cwiczen

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
kreatynka mono jak 1 cykl na kretce + jakiś transporter np. dextroza i jakieś witaminki.

wrzucales tą diete do działu odżywianie, czy napewno jest taka dobra jak uwazasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 127
Diete mam odpowiednia...

Ustawiona przez dietetyka sportowego zajmujacego sie kulturystyka....

Zrobiona pod moja wage wzrost i wczesniejsze doswiadczenia...
Wszytkie posilki mam idealnie obliczone co do bialka itp...
Wszytkiego sie trzymam

Nie biore sie za kulturystyke tylko cce polepszyc sylwetke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
hmm
chciabym zoaczyc ta diete jestem ciekw malo kogo znam,kto ma idalnie wliczono diete zwlaszcza na tryle bogata w bilko jak twoja i zreszta,nie cwiczy sie tylko klatki i bicia bo beda dysproporcje w sylwetce i bedzie to wygladalo nie estetycznie i jesli chesz, wziasc jaies suple to pocwicz z rok i na pierwszy cyl wes zwykle mono powinienes pamietac o tym ze 1 ckl jest najleszy daje najlepsze rezultyatywiec rade -poczekc do momentu kiedy o kazdy nasteny kg bedzie ci coraz trodnioej

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli jest tak jak mówisz i kalorie są na plus to jedyne co mi przychodzi do głowy to wszelkie kombinacje kreatynowe, osobiście gorąco polecam monohydrat.
do tego ZMA - moze byc apteczne (filomag b6 + zincas forte), omega 3, multiwitaminy, carbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białka??

Następny temat

..........Animal M-Stak............

WHEY premium