SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Malay tiger mix , tren , winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6913

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

77

Wzrost

185

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Obwód talii

30/32 w pasie

Staż na siłowni

od 17 roku zycia Z MALYMI PRZERWAMI

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

DOBRA

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

meta i dianabol

Opisz swój plan treningowy

taki jak trzeba

Cel cyklu

zbita masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

z pol roku temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

malo

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecia

Stan zdrowia

wzorowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

przy wadze 77 wypietki hantlami nr 51 (sily mam w chuj niektorzy to nie wierza oczom na silowni ze tyle napierdalalm)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
za mało masz wszystkiego na jakikolwiek cykl

1 flakon mixa - skończy się zanim dobrze wkręci
tren - zależy czy to jest ace czy enan jeśli to drugie to może jeszcze coś posmyra, jeśli jest dobry to kosztuje ~3 razy tyle co prop, słaba wymianka
1 flakon propa - w ogóle nie ma sensu zaczynać :D
winko można od biedy dołożyć ale nie do takiego cyklu :)

Zmieniony przez - 3ch0 w dniu 2013-12-30 19:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47167
jw. Poczekaj nie śpiesz się z cyklem. Popytaj dila może załatwi ci mixa na zamówienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
3ch0 powiem tak jest to dokladnie TRENENATE 200 PRO CHEM LABORATORIES. TRENBELONE ENANTHATE 2000MG/ML + MALAY TIGER MIX Z METKA. TO CO BIC TEGO TRENA Z TYM MIXEM? MYSLALEM NAD MNIEJSZYM DAWKOWANIEM TEGO TRENA 0,5ML - 0,7ML? I KIEDY CO I JAK WBIJAC ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
Wk***ILEM SIE BO KOLESZKA TAK MI PODKRECIL I TAK TO ZAWINELEM OD NIEGO A ZAj**ALEM JUZ DZIS 2 STRZAL Z MIXA TEGO I JAKOS MUSZE TO POCIAGNAC....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
jeśli masz oryginał to pewnie bd dobrze klepał ale nie powiedzieć coś więcej będę mógł później bo sam właśnie od 2 stycznia zaczynam ace z eurochemu. wstaw fote to ci powiem czy to sie do czegoś nadaje :)

edit: źle przeczytałen nazwe firmy pro chem nie eurochem :D:D nie mam pojęcia jak ten towar działa, 1 flakon to wciąż mało ale jeśli jest dobry to spokojnie możesz lecieć 0,7ml 2x w tygodniu i powinno coś podziałać

Zmieniony przez - 3ch0 w dniu 2013-12-31 13:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
aha czyli dobic do mixa trena w dawce 0,7 2x w tyg a mix co 2 czy moze 3 dzien po 1 ml ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Podaj swoje posilki w ciagu dnia. Gratulacje gena sily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
posilki mam zmienne jem juz wczesnie rano bo wczesnie rano jestem w robocie , generalnie jem okolo 5-6 posilkow dziennie. Do tej pory trening oparty byl glownie na rzezbie a w tej chwili chce sie wypelnic i nabrac zbitej masy miesni. ps. dzieki kolego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
do tej pory michy nie trzymalem zbytnio ale sie staralem szamac to co nalezy. Nie wiem czy chce walic tego trena bo troche sie o nim naczytalem , na ta chwile poszlo mi prawie 4 kg w pare dni bo poprostu podjadam na gastro w ch** ;] nie wiem sam juz co i jak ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 468
a no i aktualnie jerstem przeziebiony. ale nie az tak tragicznie ze mnie wyjenbalo z butow ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAA w młodym wieku

Następny temat

Meta + enan 2 cykl

WHEY premium