SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makro jakie na redukcji?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 94 dni Na forum 95 dni Przeczytanych tematów 934
Czy na redukcji można jeść 1,8 g białka na kg masy?Taka ilość by mi odpowiadała i jak jest z tłuszczami i węglami?Każdy mówi inaczej niestety ;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2492 Napisanych postów 41391 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 351698
Co trener to inna szkoła , poczytaj artykuły u nas w dziale to dowiesz sie wiecej , zreszta niewiemy nic o Tobie to i cieżko cokolwiek doradzić , ankieta działu by sie przydała wypełniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7736 Napisanych postów 148535 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180111
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 94 dni Na forum 95 dni Przeczytanych tematów 934
Zależy mi na redukcji po prostu aby zbić fat na mięśniach mi na razie nie zależy to jak 1.8 starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7736 Napisanych postów 148535 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180111
jako poziom wyjsciowy moze byc, pozniej pewnie trzeba bedzie lekko podbic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki z siłownia dieta i suplami

aerofull