SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makarska 2004 z Sir_Lukaszem

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
kurcze coraz czesciej tam ludzie wyjezdzaja i widac ze warto Sir lap soga, swietne to foto z przeswitem swiatla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Byliscie w Disco Grota? Podobno fajna umcoteka, niestety ja natrafilem na szlaban remont czy cos takiego a szkoda...ma ktos moze foty z Groty?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
w grocie nie byliśmy ... bo hmmm ... niewiem dlaczego ... strasznie spodobały mi się imprezy u Buby i nie zabardzo mieliśmy czas aby tam wstąpic ...
a pozatym nikt nie wysłał do nas pisemnego zaproszenia

Grota - tam o ile wiem zrobili teraz podłogę ze szkła i widać kawałek morza na parkiecie... przynajmniej tak mi powiedziano ale nie miałem okazji sprawdzić ...
za rok tam wpadnę

dzięki za sog'a Eprom

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2004-08-24 15:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
dobra odrazu co do groty to mowie ze jest straszna lipa.
wrocilem z makarskiej wlasnie niedawno a dokladnie 21 sierpnia i jestem pod maxymalnym wrazeniem. miasteczko na wypasie, duzo fajnych miejscowek, pieknych kobiet i doibrej pogody! a propo buby to ja mieszkalem niedaleko tego pubu i tam bylo za***iscie.dobra muza i dobre polozenie bop zaraz przy plazy. co do groty to opowiadano mi przed moim pojsciem tam ze jest za***iscie.szklana podloga i wogole. wszedlem tam zobaczylem kawalek zaszklonej podlogi gdzies 2metry na 1,5:) szyba brudna i na dodatek oparta na jakiejs belce metalowej:)
muza mieszana duzo chorwackiej bylo wtedy.

ale miejscowosc - za***ista!

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
dake z jakiego byłeś biura podruży?

mieszkałem na Zagrzebickiej... i wróciłem do wrocławia 20 sierpnia...
możliwe że byliśmy bardzo niedaleko siebie a moze nawet z tej samej wycieczki ..

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2004-08-26 10:39:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy

Następny temat

Londyn 2004

WHEY premium