SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makarska 2004 z Sir_Lukaszem

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
najlepsza i tak jest Rakija pił ktoś ? superowy narodowy bimber

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
ok Cahir jeśli wiarygodne to żródło to wpożo... a rakija jest dla odważnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
pinecone85 to może się gdzieś na deptaku mijaliśmy ...

Cahir no a jak tu być w chorwacji i nie uwalić się Rakiją ...
pierwszy kieliszek poszedł do połowy i było natychmiastowe uderzenie gorąca ... pomyślieliśmy :
- ho ho nie ma żartów, pijemy z wodą
poszło kilka szklanek i po mocnym uwaleniu postanowiliśmy z kolesiem wyeliminować wodę z tego drina ... niestety po kilku smacznych jak cholera kielichach, mój kompan dostał sygnał od centralnego ośrodka nerwowego iż system ma awarię ... i niestety impreza się skończyła ... ale było przewesoło ..

Rakija rulez

NiM śliczne zdjęcia

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2004-08-23 15:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1517
Tez w tym roku bylem w Chorwacji Fajny kraj
Rakija wymiata... nie wiem czy w rejonie, w ktorym byles (Makarska) jest taka, ale:
Ja bylem w niedalekiej okolicy Splitu... dokladnie 45 km. Nad samym morzem I tam robili Rakije z jakims kwiatkiem w srodu.. ten kwiatek podobno dodaje procentow Strasznie drogo niestety.. ale piwo w plastiku jak w Czechach- PAN, Karlovacko, Ozujsko... w sumie dalo sie pic. Ale papierosy przesada- 17 Kun
Pozdro
PS
Jesli byles w jakichs biurach turystycznych, wiekszych restauracjach to zauwazyles, ze zawsze gdzies wisi plakat, zdjecie z Drazenem Petrovicem?

.::SFD JU-JUTSU TEAM::.
.::SFD FIGHT CLUB::.

4 tabletki metki... to sposob dla twojej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
nie zwróciłem uwagi na plakaty ... były ciekawsze rzeczy

a co do rakiji to sprzedawali ją moim "sąsiedzi" z domowej produkcji... wystawiali stolik i krzesełko przed dom i kasowali za rakije 25 kun za 0,75 ... i tak nie daliśmy radę pokonać tej butli, nawet nie pamiętam ile udało nam się wypić bo po zgonie mojego kamrata odstawiłem ją do lodówki i nikt nie miał odwagi do niej wracać

ale kupiłem pamiątkowe rakije dla mojego ojca i prawie teścia ... i jakby co to na zimę mam rozgrzewacza - a sprzedawali i takie z roślinką i takie bez ... my dla klimatu piliśmy tą z kwiatkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Ja piłem z taką zakrętką i jakimiś 3 różnymi glonami w środku w butelce ok. 0,75

my tam ostro waliliśmy. Nawet fajnie wchodziła. Tylko robiliśmy kolejke z rakiji , kolejka przepalanki (z Pol), kolejka Rakiji itd... bez przepity

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1517
w niektorych sklepach mimo w sumie chyba oficjalnego zakazu mozna bylo dostac czarnogorski produkt- sliwowice. Roznica w smaku pomiedzy czarnogorska a Chorwacka jest ogromna
A jak raz plynelismy statkiem to... lache na pokladzie osa uzarla... do dezynfekcji uzyto... RAKIJI

.::SFD JU-JUTSU TEAM::.
.::SFD FIGHT CLUB::.

4 tabletki metki... to sposob dla twojej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
bo to chyba 60% ma

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
Cahir a tak pozatym to jakie treningi teraz robisz?
nie wiesz może kiedy Michail ma zamaiar zacząć nową cykliczność...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
nic nie robie bawie się ,imprezuje itd.. troche tłuszczyku przybyło ale już zamówiłem thermala SNI. Zaczne treningi wtedy gdy dojdzie do mnie. ACT + uderzanie w worek + areoby.

pozdrawiam
+Cahir+

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy

Następny temat

Londyn 2004

WHEY premium