SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magiczne mikstury S. Ambroziaka - pytanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5104 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78227
Witam!
Po obejrzeniu filmu na tv.sfd oraz po zaznajomieniu się z trescią artykułu na stronie p. Sławka, doszedłem do wniosku że warto poeksperementować. I tak. Gliceryna jest już zakupiona i tylko czekam na trening. Odnośnie przyjmowania glicerolu wszystkie moje wątpliwości rozwiał mi sam p. Sławek dlatego też nie mam więcej pytań.
Następną miksturą jest kwas arachidonowy.
Wg mistrza, uzyskuje się do z NASION słonecznika. I tutaj pytanie.

Czy chodzi mniej więcej o takie coś -> http://www.bogutyn.pl/go/_info/?id=2039&idc=21&page=

Paczkę 100 gram należy zmielić i wymieszać z taką samą ilością miodu.
W tv.sfd pan Sławek podaje że z 100 gram nasion otrzymujemy 10 gram tegoż kwasu.
Jaka jest dawka zalecana spożycia?
Jedząc dziennie 100 gram miodu, stane się słoniem! (znam już swój organizm). Może jakaś alternatywa?

Narazie jestem na poziomie właśnie tego. Z biegiem czasu i kolejnych pytań będę kontynuował tez temat.
Proszę o pomoc.

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2010-10-14 22:31:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5104 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78227
.

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2010-10-14 22:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
http://www.acnp.org/g4/GN401000059/Default.htm

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5104 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78227
Koniu dzieki za odpowiedź.
Pewnie stronka którą posłałeś jest skarbnicą wiedzy, jednak mój englisz jest na poziomie podstawowego pogadania także niewiele z tego wiem :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Poranny głód

WHEY premium