SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madonna i Rycerz czy Ladacznica i Rozpustnik?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126157
Madonna i Rycerz czy Ladacznica i Rozpustnik?

Różnice międzypłciowe

Różnice w funkcjonowaniu kobiety i mężczyzny uwidaczniają się niemal na każdym kroku. Dostrzec je można już na samym początku - a nawet zanim się „zacznie” - w rozmiarach gamet płciowych. U kobiet jest większa i nieruchoma, u mężczyzn mniejsza i zdolna do szybkiego przemieszczania się. Także zawarte w nich chromosomy płci wykazują odmienność: mały Y i większy X. Również mózgi obu płci odznaczają się anatomicznymi różnicami. Męski mózg jest o kilka procent większy od mózgu żeńskiego. Nie świadczy to jednak o wyższym ilorazie inteligencji mężczyzn, gdyż liczba neuronów jest do siebie zbliżona. Odmienna budowa przyczynia się do rozwinięcia u obu płci innych możliwości, zdolności i umiejętności.
(...)
Odmienne pragnienia w partnerstwie i seksie

Mężczyzna oczekuje od kobiety atrakcyjności fizycznej, młodszego wieku, wierności i gospodarności. Takiej kobiety, która stworzy i zadba o ich dom. Do afrodyzjaków raczej nie należy jej wykształcenie i pozycja zawodowa. Te aspekty są właściwie tylko uzupełnieniem.

Kobieta pragnie, aby jej partner posiadał zasoby. Wśród nich znajdują się zasoby ekonomiczne, pozycja społeczna, ambicja, pracowitość, niezawodność, stałość uczuciowa, miłość, zaangażowanie, inteligencja, wielkość fizyczna, siła, zdrowie i starszy o średnio 3,5 roku wiek. Czyli te cechy, które zapewnią jej i ich dzieciom dobre warunki życia i rozwoju.
(...)
Madonna i Ladacznica

Równie ciekawe jest zjawisko, zwane zespołem Madonny i Ladacznicy, w którym sprzeczne oczekiwania pojawiają się nie między płciami, ale względem przeciwnej płci. Zespołem tym określa się dwojaką postawę mężczyzny wobec kobiety, która jest rozdzielona na dwa typy. Dwuznaczność ta wyraża się pragnieniem posiadania z jednej strony Madonny, czyli kobiety z klasą, z zasadami, o nieugiętym kręgosłupie moralnym, cnotliwej, wstydliwej, zdolnej do poświęceń, w idealnie wyprasowanej garsonce i z piękną prezencją oraz perfekcyjnie realizującej zadania matki i żony. Madonna to innymi słowy idealna kobieta, którą można uwielbiać i zachwycać się nią, wzór wartości moralnych i duchowych, a więc pozbawiona składnika erotycznego. Z drugiej strony Ladacznicy – uwodzicielskiej, rozpustnej, wyuzdanej, w skórzanym gorsecie i urzeczywistniającej w łóżku najskrytsze jego fantazje erotyczne. Ladacznica, to kobieta łatwo nawiązująca kontakty seksualne.

(...)

cały artykuł do przeczytania w 22. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku lipca 2013 w:

salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,
punktach Perfect Body Center,
najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,
prestiżowych klubach fitness.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Edycja Otwartego Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc z Anetą Florczyk Chojnice!

Następny temat

Piotr Kaczka - "nigdy nie mów: "Nigdy!"

Fitmeal