SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mabro zestaw dla początkującego

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 264 dni Na forum 263 dni Przeczytanych tematów 1356
Witam jestem początkujący i wybrałem taki zestaw
https://www.marbo-sport.pl/product-pol-27647-Zestaw-MH25_127KG_HS-Lawka-regulowana-stojaki-regulowane-prasa-na-nogi-wyciag-modlitewnik-wsuwka-zestaw-gryfow-i-obciazen-kompozytowych-Marbo-Sport.html
ogranicza mnie pomieszczenie bo wymiary to 164cmx290cm.
1. czy będzie to odpowiednie dla początkującego?
2. na picodi znalazłem 10% zniżki https://www.picodi.com/pl/marbo-sport-pl#cid=66794 ktoś wie jak to działa?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9917 Napisanych postów 115611 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375183
oprócz obciażenia będzie ok, nawet ta prasa i wyciąg Ci niepotrzebne, ławka stojaki, obciazenie i można trening zrobić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 264 dni Na forum 263 dni Przeczytanych tematów 1356
a co z obciążeniami? myślisz, że będą za małe? Wyciąg raczej mi się przyda ze względu na to, że na drążku to mi jest ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4657 Napisanych postów 6624 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 226521
Nie ładuj tyle kasy na poczatek w taki zestaw - kompletuj osobno pod siebie i wyjdzie dużo taniej i w przypadku gdyby ci się znudziło za rok np to latwiej sprzedać . Obciążnie kup żeliwne ( mniej a lepsze niż bitumiczne ) uwierz mi na słowo bo sam od ponad 3 lat stosowałem tylko bitumiczne i aktual;nie zamieniam wszystko na żeliwo .Na początek jest ok , ale jak jestes pewien że będziesz ćwiczył więcej niż rok-2 to nie pchaj się w bitumiczne talerze ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9917 Napisanych postów 115611 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375183
Obciazenie jest bitumiczne, czyli w srodku jest wypełnione masą powiedzmy coś jak cement aby zrozumieć co tam siedzi. Jak się nie rzuca to ok posłuży na pewien czas, kolejny minus takiego obciazenia że jest szerokie i sporo miejsca zajmuje na sztandze i za dużo się nie nałoży
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzięki bardzo za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 228 Napisanych postów 893 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 267973
Jak wyżej, grubość obciążenia bitumicznego w domu to jest OGROMNA wada. Potem sobie kupujesz np. trab bara jak ja i już na żeliwne ledwo miejsca starczy. A już nie mówię o sztangielkach.

W domu to się raczej bitumiczne nie zniszczy, ale gabaraty dyskwalifikują je.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Myślę jeszcze nad takim rozwiązaniem https://sklepsportowy.pl/pl/p/Zestaw-56kg-lawka-Hiton-Polska-Gym-3-WL-gryfy-obciazenia/8240 
Dwa razy tańsze i rozumiem, że za cena idzie również wykonanie, ale tu moje pytanie czy ktoś ma może taki zestaw i czy na początek byłby wystarczający? Czy nie ma co się pchać?
Druga kwesta jest czy mi to wejdzie, bo na stronie maja 170cm długości ja mam pokój 164cm o ile mi odpisali, że prasy do nóg można nie montować i nie straci na stabilności o tyle jakichś innych wymiarów bez niej zamontowanej nie byli wstanie określić.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
najgorszy wybór jaki moze być już bym wolał pustaki i deskę sobie zrobić za ławkę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki rozumiem. Tak więc zostaje przy mabro
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
OXYTONE Moderator
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 10575 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218089
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doniczki

MenS