SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maacek ,Konkurs Krata na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Dzisiaj FBW wersja A na 8x w 3-4 seriach
Przysiad tylni 4x8
MC 4x8
Wiosło sztanga 4x8
Wznosy bok stojąc 4x8
Wyciskanie hantle płasko 4x12 (klatka zawsze będzie traktowana z dużym luzem niestety)
Supinacja stojąc 3x8
Francuz leżąc 3x8
Wspięcia stojąc 4x...
Komentarz: Poprzedni tydzień zakończony na FBW D i E. Nie wpisałem bo mam lenia. Na trening przysiadów w niedzielę przez swoje niedopatrzenie nie dotarłem a szkoda. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.
Początek kilku tygodni FBW na 8 powtórzeń w serii. Już czuję, że będą chyba tylko 3 serie główne ze stałym ciężarem. Mam zamiar zrobić 5x FBW w tygodniu tak jak do tej pory lecz zobaczę jak CUN to zniesie w wymiarze bardziej intensywnym, bo regeneracja mięśni na bardzo zadowalającym poziomie jak do tej pory. Jednak dzisiaj coś początek treningu cieniutki ale później już się rozkręciło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
A jak oceniasz sylwetkę po tych treningach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
ojan
A jak oceniasz sylwetkę po tych treningach?

Jak zawsze...słabo to wygląda i dużo pracy przede mną. Tak na poważnie to spoko. Lekko zalało ale w stopniu jaki zamierzałem by hormony wróciły do ładu. Nabicie ekstra i to codziennie. Tam gdzie miało przybyć przybyło (łydka, tył barków, głowa krótka tricepsa). Nadal w planach poprawa dół pleców, uda, obłe i takie tam). Nadal masa. Zobaczymy ile zostanie z tego wszystkiego w kwietniu, maju
Poza tym siła cały czas do przodu, jednak to efekt uboczny i nieplanowany


Zmieniony przez - maceek w dniu 2017-09-25 20:40:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
Regenerujesz się niesamowicie!
Nie będę pisał, że zazdroszczę bo to nieładnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
FBW B
Wykroki 4x8
Wiosło T sztanga 4x8
Mcnpn 3x8
Podciąganie sztangi do brody 3x8
Rozpiętki 3x8
Uginanie prostą stojąc 2x8
Francuz siedząc 2x8
Allachy 3x12
Wspięcia siedząc 3x...
Komentarz: nie wiem kiedy ostatnio zrobiłem tak krótki trening tylko 60 min. Każde ostatnie powtórzenie to maks bez zapasu. TUT staram się trzymać 2-0-2. Wszystko wchodzi jak powinno, pompa jak trzeba nawet przy tak małej ilości serii i powtórzeń. Fizycznie na treningu mięśnie dostały ale psychicznie mógłbym machnąć dzisiaj jeszcze jeden taki trening. Może ilość treningów w tygodniu zrobi robotę.
Taki trening to nie trening...brak zajechania , wymiotów, stanów przedzawałowych, omdleń, odmiennych stanów świadomości, powitań ze Stwórcą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
Tylko jeden taki jest!
Nick ma maceek!

Pewnie się jednak opierniczasz!?
Nagrałbyś chociaż jedną serię abyśmy po Tobie pojechali
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Ok jak nie zapomnę coś nagram...może wspięci siedząc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130873
maceek
Ok jak nie zapomnę coś nagram...może wspięci siedząc
Może lepiej coś innego?
Ciekawi mnie w praktyce te 2-0-2
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Wczoraj FBW C
Przedni 5x8
Rzymska 3x8
Wiosło jednorącz 4x8
Płaska sztangą 3x8
Wznosy bok 3x8
Łamana modlitewnik 3x8
Prostowanie w opdzie 3x8
Kółko 3x
Wspięci stoją 3x
Komentarz: coś kiepski dzień dzisiaj...zerowe skupinie nad ćwiczeniami. Enegii nie brakuje ale jakiś nieobecny byłem, a to już nie ten sam trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
ojan
Tylko jeden taki jest!
Nick ma maceek!

Pewnie się jednak opierniczasz!?
Nagrałbyś chociaż jedną serię abyśmy po Tobie pojechali

Można jechać





1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzzy17, Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Fans,Konkurs Krata na LAto 2017

WHEY premium