SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maacek ,Konkurs Krata na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Maceek a jak po treningu niedzielnym?
Bolały plecy,klata ,ramiona?

Niektórzy 3 dni nie mogli się ruszać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
masti
Maceek a jak po treningu niedzielnym?
Bolały plecy,klata ,ramiona?

Niektórzy 3 dni nie mogli się ruszać :)



Nic nie pisałem bo mi normalnie wstyd...nie czułem kompletnie nic z ćwiczonych grup Trening długi, ciężki, a ja jak zawsze inaczej...Tylko ledwo chodziłem do wczoraj bo w sobotę przed ustawką zajechałem nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maceek, klasa sama w sobie.
Masturbacja, jakby kto pytał, to on od nas z działu jest.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Czyli forma idealna :)
No to chłopaki ,tych ,co bolało -muszą się wziąć za konkretne treningi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
dobre szkity, góa też zawsze dobra ale ...
dałbyś coś w pozach przód i tył,
bo z tych puzli góra-dół to ciężko coś złożyć jak by się to prezentowało we Władku na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, ze mi telefon zmienil Masti na masturbacja. Jprdl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
fanslaska
Super, ze mi telefon zmienil Masti na masturbacja. Jprdl.

No właśnie zastanawiałem się co autor miał na myśli Pomyślałem, że może tak wpływają na niektórych ludzi zdjęcia nóg...no to nie komentowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
kabo9
dobre szkity, góa też zawsze dobra ale ...
dałbyś coś w pozach przód i tył,
bo z tych puzli góra-dół to ciężko coś złożyć jak by się to prezentowało we Władku na scenie


Coś się popstryka
We Władku na scenie nie będzie się dobrze prezentowało bo tam są zawodnicy...a ja jestem szczur po prostu, który na razie robi "plażówkę"...Jak może będzie bliższy plan startu to będziecie pierwszymi osobami, które dokonają chłodnej, obiektywnej, konstruktywnej oceny całościowej Poza tym już na ten rok koniec redukcji, a na scenę to sporo za duży BFale tak na ten rok to miało być, nie za nisko żeby hormonów nie pop******...
P.S. ale sprawdza się teoria, że zawsze będzie mało...jak zrobisz zdjęcie bicka będą chcieli całą górę; jak zrobisz górę to chcą dół; jak zrobisz górę i dół to chcą razem nie oddzielnie


Zmieniony przez - maceek w dniu 2017-06-30 07:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
wiesz, w kulturystyce chodzi głównie o proporcje, a ich się nie da ocenić z oddzielnych zdjęć
pozowanie to trudna sztuka i jeżeli myślisz że może kiedyś wystartujesz to polecam ćwiczyć i robić zdjęcia własnie w pozach, wtedy widać najlepiej co jest do poprawy, a kilka przypinek do póz obowiązkowych to całkiem dobry dodatkowy trening izometryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
kabo9
wiesz, w kulturystyce chodzi głównie o proporcje, a ich się nie da ocenić z oddzielnych zdjęć
pozowanie to trudna sztuka i jeżeli myślisz że może kiedyś wystartujesz to polecam ćwiczyć i robić zdjęcia własnie w pozach, wtedy widać najlepiej co jest do poprawy, a kilka przypinek do póz obowiązkowych to całkiem dobry dodatkowy trening izometryczny


Dokładnie mam takie samo zdanie. W moim przypadku jeszcze w kwestii proporcji piersiowych przyjdzie czas na operację ale to na samym końcu bo jest ryzyko, że po operacji nie będzie zupełnie sprawności piersiowego. A wtedy koniec zabawy z żelastwem w tym wymiarze co teraz. Także na dzień dzisiejszy zostaje tak jak jest bo chociaż coś tam mogę pomachać.


Zmieniony przez - maceek w dniu 2017-06-30 09:12:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzzy17, Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Fans,Konkurs Krata na LAto 2017

Wiecej