SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Siemka
Mam taki problem , jest nim brzuch .Widze tyle róznych metod na ćwiczenia mięśni brzucha ze się pogubiłem całkowicie jak go ćwiczyć.Jestem endomorfikiem i naprawde bardzo cięzko jest zachować dobry wygląd.
Mam płaski brzuch ale nie widać mięsni brzucha , troche je czuje tzn moge napinać ale jest ich naprawde mało.
Jakie moge wykonywać ćwiczenia na te mięsnie .Dysponuje siłką ma chacie i mam do dyspozycji sztange , ławke , odwaniki do 130 kilo i hantle.Jak je mam ćwiczyć.3 razy juz robiłem szóstke weidera i ten program treningowy jest do niczego . Niewarte wysułku jakie trzeba włozyć.Prosze podajcie jakieś ćwiczenia na tę partie ciała , chodzi mi o wzrost mięsni a nie o redukcje!!!!

Ból przemija, chwała jest wieczna!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
odpowiednia dieta, aoeroby i np. 6w powinny dac efekty

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Sprobuj ABSII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Ale właśnie mi nie chodzi juz o schudnięcie , mi chodzi o zwiększenie mięsni brzucha a szóstka weidera spala tłuszcz tylko i wzmacnia troche te mięsnie a mozna mięsnie brzucha ćwiczyć na cięzarach.Pomózcie !!!plissssssssss

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2104
a dobrze wykonywales ta A6W??
j/w sproboj ABSII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Miesnie brzucha mozna cwiczyc z obciazenie w celu zwiekszenia masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3993
j.w.
Aby zbudowac miesnie trzeba stosowac duze obciazenie. 6 Waidera to trening na definicje, a nie mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 521 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14469
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Tutaj masz ćwiczenia na mięśnie brzucha i na inne partie

http://www.sfd.pl/temat282802/  --- wspięcia na palce by Flower
http://www.sfd.pl/temat179457-strona22/ --- 36 opisów gg by Flower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Dzięki wielkie za odpowiedzi a jeszcze jedno pytanko ile jest wogle planów treningowych na brzuch zeby sobie wybrać coś dla siebie???

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Cześć, moja propozycja to traktować brzuch jak każdy inny mięsień tzn.ćwiczyć wolno, dokładnie i mocno go napinać w szczytowym momencie. W żadnym wypadku nie rozluźniaj brzucha w fazie negatywnej(opuszczania), nie opuszczaj przy rzadnym ćw. do końca. Dzięki temu będziesz czul palenie i osiągał upadek mięśniowy. Mięśnie będą puchnąć np jak biceps. Przykładowy zestaw:
-odwrotne spięcia 2-3*20-12(powoli,dokładnie)
-spięcia brzucha na ławce rzymskiej(chyba że takiej nie posiadasz,to poradze inną przyjemność) 2*20-12
-spięcia brzucha z nogami trzymanymi tuż nad ziemią(podłożem)2-3*25-15
Pozdro.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Dzięki za odpowiedzi.Jacek a lepeij ćwiczyć brzuch na cięzarach czy normalne ćwiczenia tzn lepiej zrobić 12 ruchów z cięzarem czy powiedzmy 100 ruchów bez cięzaru bo po jednym i drugim jest palenie??

Ból przemija, chwała jest wieczna!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps nie rosnie. co robic

Następny temat

Plan do oceny, czy dobry??????

WHEY premium