SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małoletni PaKo- od chudzielca do kozaka, taki ze mnie zabijaka %-).

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antos098
davidooo
KUKURYDZIANE TO LIPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




po co tyle wykrzykników, epilepsję masz? ja pyer...


zeby lepiej zrozumial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
To może wytłumaczyć czemu, a nie rzucać hasłami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
A ćwiczysz pod opieką jakiejś doświadczonej osoby czy samemu? Bo samemu jak robisz błędy techniczne, to choćbyś wałkował ćwiczenie milion razy dalej powtarzając te błędy(pewnie o nich nawet nie wiedząc) to i tak się techniki nie nauczysz.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kill-ćwiczę pod okiem instruktora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Nie zrozum mnie źle - tu już widzieliśmy kilku "instruktorów" o cudownych zdolnościach. Poproś go kiedyś by nakręcił Cię telefonem czy coś jak robisz np. przysiady, martwe ciągi czy inne wielostawowe ćwiczenia, po tym ocenimy jak się sprawuje ok?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pandarek
To może wytłumaczyć czemu, a nie rzucać hasłami?


O właśnie, chętnie się dowiem dlaczego taka lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
bo są z kukurydzy

A tak serio - chłopakowi młodemu zabraniać płatków kukurydzianych? Chyba z 80% z nas to szamało za młodu a jakoś nie pamiętam żeby mi się z tego wałki na brzuchu zrobiły, nie narzucajmy mu takiej restrykcyjnej dietki. Kiedyś przyjdzie czas na jej dopięcie - teraz i tak w miarę już to wygląda, raz je owsiane, raz je kukurydziane, a tak na prawdę ważniejszy będzie ogólny bilans żeby nie napychał się nie wiadomo ile.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Chłopaki, ważna uwaga. My tu nie pracujemy nad ułożeniem "pro" diety dla kulturysty, tylko wdrożeniem zdrowych nawyków żywieniowych u młodziutkiego adepta. To oznacza, że trzeba pomóc nabrać zdrowego rozsądku i tyle.

Kukurydziane są średnie bo to żywność mocno przetworzona, a im bliżej natury tym zdrowiej. Oczywiście zwykłe kukurydziane bez polew, posypek lukrowych etc. to średni grzech, ujdzie w tłumie. Ważniejsze to Młodego zmusić do polubienia warzyw. Z nimi jest tak, że nie należy ich jeść tylko pochłaniać, coś jak jamochłon i tylko żreć, żreć, żreć. Myślę, że za miesiąc będzie chodził jak w szwajcarskim zegareczku, tylko trzeba go tak powoli i sensownie urabiać.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
kamikaz - a możliwe jest budowanie mięśni przy minimalnym poziomie teścia (pytam, bo mam problemy endokrynologiczne - więcej u mnie w dzienniku)? Czy podawanie LH i FSH, które pobudza orzeszki do produkcji teścia pozytywnie wpływa na przybieranie mięśnia? Jak coś to pisz u mnie, żeby Pako nie miał bałaganu, a chchiałem nawiązać do tematu tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Niestety nie przymasujesz porządnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam!!

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu treningowego

WHEY premium