SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mało posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1722
Wiek:25
Wzrost:187
Waga:81
Wcześniejsze diety: Jadłem co popadło

Witam

Trening mam w poniedzialek, środek, piątek, i jest on od razu po pracy, także posiłek w pracy, będzie zarazem posiłkiem przedtreningowym, a posiłek potreningowy będzie jednocześnie ostatnim posiłkiem tego dnia, w domu jestem po godzinie 19 i jedyna myśl jaką mam w głowie to zjeść i iść spać.

Jest to początek diety, więc też nie czuje dużego parcia na żarcie, większość życia mieściłem się w ~1500 KCAL Dziennie, teraz muszę wskoczyć na ~3000 KCAL.

Więc na teraz:
Poniedziałek/Środa/Piątek = 3 posiłki
Reszta dni = 4

Poproszę o wskazówki, w jaki sposób skomponować posiłek potreningowy( który jednocześnie będzie ostatnim posiłkiem tego dnia ), i z tą wiedzą ułożę przykładowy plan diety, który poddamy weryfikacji.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Aldehyt w dniu 2012-03-27 20:39:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
B - Krówka/świnka/kurczak/ryba.
W - Ryż/ziemniaki/makaron/kasza.
+ ewentualnie sałatka warzywna.

Masz dziesiątki opcji.
Wybierasz to, co lubisz.
Proporcje według zapotrzebowania.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1722
Ta tylko, jeśli dobrze wyczytałem na noc powinienem ograniczyć ilość węgli, a domyślam się, że możliwą opcją to nie będzie. No chyba, że to kolejny mit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Posiłek na noc powinien zawierać prakktycznie samo białko. żeby sie chronic przed katabolizmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aby urosnąć..

Następny temat

Ciągle głodny

WHEY premium