SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PoTreningu.pl - Małgorzata OTTO - Mistrzyni POLSKI

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 3136 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 59466
Megan tak naturalnie i pięknie wygląda, że w ogóle nie widać, aby to było jakieś pozowanie. Kobieco, z wdziękiem, na luzie... bez grama sztuczności i "pindrzenia się". Proporcjonalna i w sam raz umięśniona... Jestem pod wielkim wrażeniem i strasznie się cieszę, że się zdecydowałaś na udział w zawodach, Megan !!!!!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17458
Megan, śledzę online. Niestety nie dojechałam, czego mocno żałuję, ale trzymam kciuki i kibicuję mocno pełna wiary i podziwu. Scena jest Twoja, pozmiataj tam wszystko

Zmieniony przez - Spawareczk w dniu 2015-10-11 15:50:05

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 9983 Napisanych postów 70974 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 937959
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 55242 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335512
Wygrał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 7687 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 209553
super, gratulacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17458
Brawo!!!

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28181
Brawooo :) Należało się jak mało komu . Wieeeelkie gratki :) Jesteś mega wzorem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Współczuje członkom (i członkiniom?) komisji! Po bezpośrednim starciu z tym spojrzeniem, nie mięli innego wyboru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 9983 Napisanych postów 70974 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 937959
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 3136 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 59466
Gratulacje !!!!!!!!!! Piękna nagroda za pasję i pracowitość...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III NABÓR W DZIALE

Następny temat

SZKOLENIE - ROBERT PIOTRKOWICZ

Wheya