SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe sprawdzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
ot tak wrzuce sobie swoją dietke... sprawdzcie ją czy wszystko jest ok. - lubie miec pewnosc ;p

sniadanie

Jajka 240g
Chleb razowy 120g
B 30 , T 25 , WW 71

2 sniadanie [ w szkole ]
Ser Gouda 20g
Piers z kurczaka 100g
B 25 , T 5 , WW 0

3 sniadanie [ w szkole ]
Ser Gouda 20g
Piers z kurczaka 100g
B 25 , T 5 , WW 0

obiad / PRZED TRENINGOWY
Piers z kurczaka 100g
kasza jeczmienna (dla odmiany bo gryczana mi sie znudzila) 125g
Maślanka 0,5 % tłuszczu 250g
B 27 , T 6 , WW 94
+ jakies warzywa

PO TRENINGOWY
Mleko zaw. 0,5 % tłuszczu 350ml
Płatki owsiane 100g
Słonecznik nasiona 20g
Ser twarogowy chudy 50g
Błonnik ok 3 lyzki stolowe
B 34 , T 10 ( głownie ze słonecznika... ] , WW 89

przed snem
Ser twarogowy chudy - 150g
B 30 , T 0 , W 0

Łącznie
B 170
T 54
WW 258
2200kcal
Zapotrzebowanie - 2600
Waga 85kg

Jest to moja dieta redukcyjna... aktualnie jesli bede obcinał węgle to z chleba razowego z rana. tak aby weglowodany w pozniejszym etapie byly tylko przed/po treningu... za 2-3 miesiace mam zamiar wrzucic scorch + tight cykl na 60dni... zostawic tą diete [ po odpowiednim obcięciu- nie za nisko ofkors ;p ] czy wjechac na ckd ?.

Zmieniony przez - syrius16 w dniu 2006-09-13 17:57:18

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
rozumiem do czego dazysz, jak najbardziej wg mnie to jest najlepsza droga ;p
lecz chcialem zrobic ten cykl za ok. 3 miechy wiec to juz bedzie prawie 18-stka... chce zaczac ich uzywac tylko wtedy gdy dojde do set pointu , bo z wczesniejszych redukcji wiem ze jak juz zejde do swojej okreslonej wagi to potem za duzo musze obcinac zeby cokolwiek szlo... najwyzej bede stałym bywalcem tego dzialu i sie pytal co jakis czas o ile obnizac kcal , czy moze przejsc na cos innego itp itd :-]
co do diety w tej chwili ona ma 2400kcal
a moje zapotrzebowanie to 2600 wiec zwiekszyłem z -400 na -200.
a co do treningu jesli sie znasz mozesz sie wypowiedziec? bo cos w dziale trening nikomu sie niechce ;p - https://www.sfd.pl/temat286857/ - cos na tej zasadzie? czy moze zmienic calkowicie na zwykly redukcyjny.

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
po treningu bez tłuszczy i szybsze białko, reszta jest nawet OK

zdr.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
mysle ze wchlanialnosc sera a piersi jest czasowo mala roznica... pewnie jest ale nie az taka by dokonywac wg mnie jakichs zmian... w serze jest dlugowchlanialne bialko [ jesli ktos ma inne zdanie na ten temat prosze pisac ;D przystosuje sie do tego ] ogolnie wybralem ser dlatego ze dadatkowe 100g piersi wyszlo by troche za drogo w przeciagu miesiaca , co do tluszczu , moge wrzucic slonecznik np do szkoly ;p

Zmieniony przez - syrius16 w dniu 2006-09-13 18:05:22

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
to weź do szkoły twaróg a tam daj pierś

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
aha i uzywam slodzika... czy jest on ok ? nielubie zabardzo gorzkiego... oczywiscie jest to slodzik bez spartamu , a zamiennikiem jest - sorbitol , sacharynian sodu , cyklaminian sodu. - 4 krople odpowiadają 1 lyzeczce cukru - ilosc kcal na 1 krople - 0,007kcal.

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
ja też nielubiałem gorzkiego przez pierwsze dwa tygodnie. A teraz juz nie lubie słodkiego
Po prostu trzeba się przyzwyczaić do naturalnego slodkiego smaku polecam

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
a 2 częsc mojego pyt?
-----
"za 2-3 miesiace mam zamiar wrzucic scorch + tight cykl na 60dni... zostawic tą diete na cyklu [ po odpowiednim obcięciu- nie za nisko ofkors ;p ] czy wjechac na ckd"

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz zdecydowanie za malo tluszczy w tej diecie, 54 g ? ledwie kolo 20 %, no chyba ze takie ci odpowiada
jesli 16 w twoim nicku jestem twoim wiekiem, to raczej nie mysl na razie o tight i scorch
a diete mozesz ta, mozesz ckd, skad mamy wiedziec, ktora ci zalecic? obie sa skuteczne, jesli ktos robi redukcje z glowa

edit: i mysle, ze ze zbyt niskiego pulapu kcal zaczynasz, ja bym zaczynal od 2200 a wazylem 76 kg

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-09-15 15:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
wiesz jakbys zobaczyl date rejestracji... ;p nieno ok ,nienapisalem tego... 16 to byl wiek wtedy gdy sie rejestrowalem , teraz mam za pol roku 18.
spokojnie bo widze ze sie cisnieniujesz chlopie :P katabolizm cie zje... zadalem tylko pyt czy skuteczniejsza bedzie dieta ckd ze wzgledu na mala ilosci wegli i nitrzeba palic tyle glikogenu , czy ta obecna... co do kcal
zazwyczaj na redukcji daje sie zapotrzebowanie -500... rzeczywiscie mozna dac -100 , -200 , ofkors ja dalem -400... i tak niejest to max granica. spoko zastosuje sie do twojej rady co do tluszczu , ew moge wlaczyc tluszcz z tranu ew troche wiecej oliwy z oliwek. pozdro czekam na dalesze komentarze jesli ktos ma ochote :-] ;... aha i napiszcie cos co sadzicie o tym slodziku bez aspartamu , bo czytalem gdzies ze slodzik spowalnia tarczyce ... czy to prawda? jesli tak to wyrzuce ten slodzik z diety . pozdro

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie bo widze ze sie cisnieniujesz chlopie :P katabolizm cie zje
jestem spokojny i pisalem do ciebie normalnie, ale nie mam w zwyczaju byc przesadnie uprzejmym dlatego tak to moze wyglada.. btw katabolizm nie ma z tym nic wspolnego chciales chyba napisac kortyzol

mimo wszystko nawet przed 18-stymi urodzinami powinienes sobie jeszcze dac spokoj z badz co badz mocnymi choc bez efki spalaczami, ale tutaj matkowac ci nie bedziemy i jak zechcesz to i tak wezmiesz, jednak zaczalbym na twoim miejscu od thermo speed extreme jesli juz
hm co do tluszczu z tranu to MUSISZ, jest on obowiazkowy, a konkretniej omega-3, wiec albo kaps albo tran
co do slodzika, ja uzywam i zyje, od kilku takich malych tabletek dziennie watpie, zeby sie cos stalo nawet jesli prawda jest to co mowisz

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-09-15 18:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
bralem wczesniej 2x thermo speed zwykle , a potem 2x thermo speed extreme.
takze jakies "wejscie" mam ;p ogolnie nawet przy 6 kaps nie bylo niczego nadzwyczajnego...

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka ma byc dieta??

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium