SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe rany w jamie ustnej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Witam! Mam problem z takimi małymi ranami w jamie ustanej. Wygląda to jak takie dość małe, że tak napiszę, "górki" lub guzki. Mam takie dwa. Po wewnętrznej stronie ust jedno i drugie na dziąsłach. Słyszałem, że to sie nazywa "wistuła" czy jakoś tak. Wie ktoś skąd to się bierze?? Proszę o jakąś pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12505
tez tak mialem ale sam nie wiem skad sie bierze ;/ ale juz nie mam :D zawsze smarowalem mascia jakas do jamy ustnej ktora mam mi dawal i sie dlugo goiloi bolal wspolczuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Kiedyś też coś takiego miałem. Goi się tak z tydzień, ale boli jak ch*j, szczególnie przy jedzeniu. Dlatego chciałbym wiedzieć skąd się to bierze, żeby zapobiegać temu shit'owi.Jeśli ktoś ma jakieś informacje to niech poda. Może to bierze się z jakiegoś niedoboru albo coś w tym stylu. Może brakuje jakiś witamin lub innych składników...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
a moze z brudu ?? bakteri ?? moze pchasz brudne paluchy do japy

moze obgryzasz paznokcie u rak ?? u nóg hehe

tez tak mam czasami ;/ i czasami obgryzam paznokcie ;/.. u rąk :p

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Nigdy nie obgryzałem paznokci. A tak bez powodu to raczej nie wkładam paluchów do gęby:D. Ale możliwe, że to przez bakterie albo tak jak już pisałem jakiś niedobór składników w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6980
Niemyte owoce, warzywa, jedzenie z mcdonalda :F, też kiedyś padłem ofiarą, lekarz przepisał jakiś antybiotyk w sprayu i cacy było.

Zmieniony przez - Luzifer w dniu 2007-07-19 20:22:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 165
Rowniez mialem kiedys podobny problem, strasznie boli zwlaszcza jak trzeba cos zjesc... zwlaszcza twardszego. Powiedziano mi ze jest to kwestia bakteryjna, smarowalem te miejsca mascia witaminowa... (nie pamietam teraz nazwy ale w aptece poprosilem o masc witaminowa do jamy ustnej, smarowalem i po jakims czasie przeszlo.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Czyli to jest bakteryjny problem. Gdzieś tez słyszałem, że od wycieńczenia organizmu robią się takie rzeczy. Np. po używaniu antybiotyków na grypę przez dość długi czas. Ale wtedy to byłoby zaprzeczenie poprzedniej teorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
czyli ja miałem racje .. jeahh ehhhe

to ciekawe co wy pchacie do japy ...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3575
Ja to kiedyś miałem takie dziury w dziąsłach, które najprawdopodobniej wybiłem sobie szczoteczką do zębów, gdyż mam tendencję do bardzo szybkiego szorowania. Zdarzyło mi się to 2x i cholernie mnie potem bolał ryj przez kilka dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
takie coś się robi od tych wszystkich chipsów

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIOENERGOTERAPIA a wyniki sportowe

Następny temat

Ból zębów podczas biegania

WHEY premium