SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanko..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witaj
mam małe pytanko bo jak wiele osob na tym dziale mam nadwage i prubuje sie do niej przygotowac.W miare wszystko mam juz ułozone dieta i nad treningiem własnie pracuje.Juz nawet wprowadzam zmiany w jedzeniu i mam zamiar zaczac biegac,moje pytanie polegało by na tym ile mogłbym zrzucic w miesiacu kg tłuszczy.Pod dłuszczem mam "miesnie"raczej flaki ktre mi pozostały po treningach z dawien dawna no i chce jak najmniej tych miesni zrzucic a najwiecej tłuszczu.Pytanie ogolnie to ile kg tłuszczu moge zrzucic w miesiacu jak zaczne w miare dobrze sie odrzywiac i biegac przynajmniej 3 razy w tyg po 30 min.Jeśli ktos by wiedział to byłbym wdzieczny za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13782
Nikt tego nie wiem bo nikt Toba nie jest. Zaczniesz cwiczyc to sie sdam przekonasz. Ale napewno bedzie warto.

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Wiem ze bedzie warto :).Kiedys cwiczyłem regularnie i byłem zadowolony ale popadłem w fastfoodach i mam teraz mase rozstepow :(( no i nadwage jakies 30 gk,czas cos z tym zrobic i powoli zaczynam najpierw żywnośc i wmiare zaczne biegac.Miałem cicha nadzieje ze ktos moze mi pomoc ile moge wyciagnac miesiecznie tłuszczu jak bede biegał i wmiare dobrze sie odżywiał.

Zmieniony przez - Anonim6 w dniu 2009-07-23 20:14:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3134
Wszyscy chcą zawsze szybko i dużo, ale to zazwyczaj prowadzi to zatrzymania metabolizmu, efekt jojo itd. Im wolniej kg lecą tym lepiej. Organizm potrzebuje czasu by się oswoić z nową sytuacją jak np mniejsza ilość kcal. Taka granica rozsądnego odchudzania się jest 0,5-1kg na tydzień.
A to ile ty schudniesz to się dowiesz jak zaczniesz zbijać wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Zalezy od organizmu jeden schudnie 5 kg inny 3kg to po pierwsze po drugie

DIETA wazna polecam https://www.sfd.pl/[ART]_Jak_zbilansować_dietę_redukcyjną_by_sc00byd00-t411859.html

Chcesz zachowac miesnie to proponuje https://www.sfd.pl/[ART]_Trening_siłowy_i_cardio_podczas_redukcji_by_sc00byd00-t411858.html

Jezli chcesz mozesz dodac jakis spalacz

A i mozesz nie schudnac ale przytyć, ja uwazam ze nie liczy sie waga tylko ilosc tluszczu wiec wole wazyc 120kg i ladnie wygladac niz 80 i jak patyk ;p

BASKETBALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + trening - proszę o radę/sprawdzenie

Następny temat

dieta niepelnosprawnego i spalanie kalori

Wiecej