SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115
Witam mam takie pytanie.Od paru tygodnie wziolem sie za siebie - trening na silowni i bieganie.Jako ze w pracy jestem do godziny ok.16 trening robilem o 18 i odrazu po tym pol godzinki biegania .Po zmianie czasu nie mieszcze sie z bieganiem przed zachodzem slonca (biegam po lesie).i tutaj moje pytanie dzis biegalem o 6 rana ale treningu nie robilem i chcialem sie dowiedziec czy trening tez powinienem przeniesc na rano - przed bieganiem .Jesli chodzi o motywacje i wstawanie nie ma z tym najmniejszego problemu.Z tym ze wstawal bym o 6 rano jadl bym cos i dopiero o 7.30 bym mogl zaczac trening tak mysle po "wchlonieniu" przez co znowu nie zdaze do pracy .Dzis biegalem naczczo i nie zauwazylem zadnych negatywnych/skutkow ubocznych wrecz przeciwnie .Pozdrawiam i prosze o jakies porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
bieganie na czczo nie jest najlepszym pomysłem , kup jakieś BCAA , białko , cokolwiek wrzuć i dopiero podejmuj wysiłek .

Takie pytania zadajemy tutaj .

https://www.sfd.pl/@@@@@@@@@_DORADCY_CZEKAJĄ_NA_TWOJE_PYTANIA_!!!_@@@@@@-t887416.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada dla początkującego

Następny temat

Trening Pull/push

WHEY premium