SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe efekty. Ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Witam
Mam na imię Tomek i od roku chodzę na siłownie, efekty mam bardzo małe. Ważę 65kg, mam 23 lata i 170cm wzrostu. Staram się jeść mniej więcej po 2800kcal dziennie z dużym naciskiem na białko. Moim celem jest nabranie masy mięśniowej. Próbowałem zwiększyć kalorie ale jestem typem endomorfika i szybko się otłuszczałem. Na śniadanie zazwyczaj jajka z ciemnym pieczywem, na drugie śniadanie owsianka z owocami, na obiad kurczak z brązowym ryżem lub ziemniakami. Na noc jem twarogi, przed snem serek wiejski z owocem. Nie wspomagam się żadnymi odżywkami.

Jeśli chodzi o makroskładniki to wychodzi dziennie około:
tłuszcz: 77g
węgle: 326g
białko: 187g są dni kiedy białka wychodzi mi około

Mam 3 dniowy plan treningowy w którym łączę plecy-triceps, klatka-biceps, nogi-barki:
Robię po dwa ćwiczenia na partię po 3-4 serie 12-6 powtórzeń z progresją ciężaru.

Proszę o rady co powinienem zmienić. Mam nadzieję że wszystko napisałem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
przede wszytkim diete należy wstawić dokładną, jako zrzut z potreningu.pl
po czym wnioskujesz ze się otłuszczałeś? robiles pomiary, ważyles się?
makro możesz zmienić: zmniejsz bialko. okolice ok.140g w zupelnosci wystarczą, węglowodanów masz bardzo dużo, ponad 5g/kg. zmniejsz to do np. 3g i obserwuj postępy.
możesz tez ulozyc diete Carb Cycling, w której będziesz manipulowal ww w zaleznosci od DT i DNT

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ektomorfik]Dieta na Redukcje

Następny temat

Rok na siłowni bez efektów

WHEY premium