SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała zmiana w planie treningowym

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie gdyż ułożyłem sobie nowy plan treningowy i w dniu w którym robie klate mam takie same ćwiczenia jakie miałem w planie w którym ostatnio ćwiczyłem (jak układałem plan to nie zwracałem uwagi na stary) i postanowiłem na małą zmiane tych ćwiczen gdyż nie chce przyzwyczajać miesnia do tego samego treningu,a więc to jest trening którym ostatnio ćwiczyłem klate
wyciskanie sztangi skos górny 3s
wyciskanie sztangi płasko 4s
pompki na poreczach 4s
rozpietki 3s

I teraz chce zrobic na takie zmiany i mam kilka propozycji
rozpietki 3s
wyciskanie sztangi płasko 4s
pompki na poreczach 4s
wyciskanie hantli na ławce skośnej w góre 3s

pompki na poreczach 4s
wyciskanie sztangi płasko 4s
wyciskanie hantli skos górny 3s
rozpietki 3s

Więc który z tych rozpisanych propozycji był by lepszy waszym zdaniem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli uważasz, zę wraz z nowym planem trzeba wszystko zmienić albo przynajmniej odwrócić do góry nogami to jesteś w błędzie...

a tak ogólnie to skąd mamy wiedzieć jaki plan będzie dostosowany do Ciebie skoro nic nie piszesz o sobie- czytałeś REGULAMIN?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki plan ten będzie na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takim razie myślę, zę bez znaczenia będzie który z powyższych wybierzesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej,dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT na MASE - do oceny

Następny temat

Różnica między ćwiczeniami

WHEY premium