SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała pomoc w cyklu???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 261
1. WIEK:27
2. WAGA:106
3. WZROST:184
4. WYMIARY:
-biceps:41.5
-klatka:118
-udo:71.5
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2 lata poważnie (5 lat pseudo-ćwiczeń)
6. DIETA:jest na wysokim poziomie
-białko:około 3 gram na kilo masy ciała
-węglowodany:5-6 kmc
-tłuszcz:1.5 kmc
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:nigdy wcześniej koksiny
8. TRENING:aktualnie siłowo masowy
9. CEL CYKLU:masowy zarazem dający odpocząć kośćcowi i stawom
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:cykl na Shock Theraphy+Storm+Mutant Mass+ Aminokwasy Bcaa+Białko Dymatize
11. POZIOM BF%:około 25%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA: łatwo schodzę z wagi jak i na nią wskakuję
13. STAN ZDROWIA:ogólnie bardzo dobry prócz bólu lewego barku przy wysiłku fizycznym
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:117.5
-martwy ciąg:160
-przysiad:170

PYTANIE:
Jestem w trakcie cyklu na test Cypionate I Deca, dopiero pierwszy tydzień. Strzelam Dece e7d i test e4d co daje mi 10 tyg na Deca (mam 1 fiolkę 10ml) i 80 dni test (mam 2 fioki po 10 ml) I teraz pytania :
1. Kiedy zacząć się odblokowywać? Nie mam jeszcze kupionego Clomidu ani HCG ale z tą wypłatą zakupuję więc doradźcie ile zakupić i kiedy startować z odblokiem.
2. W 9 tyg cyklu chciałbym dodać do gry Clena 2 tyg na, 2 tyg bez, i znowu 2 tyg na? Czy to dobry pomysł?
3.Gdyby dopadało mnie gino co lepiej zakupić... bloker aromatazy czy proviron?
4. Czy to nie za mało testki jeżeli stężenie Cypio to 200mg/ml a Deca 300mg/ml? Mój cykl traktuje nieco regeneracyjnie i czytałem na naszym forum w i innym temacie jak doradzaliście forumowiczowi, że stosunek test / deca powinien być 3/1. Co Wy na to?
Dodam pare zdjęć sprzed cyklu i co jakiś czas wrzucę jak mi idzie ''rehabilitacja'' :)

Bojler zimą, kaloryfer latem:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30928 Napisanych postów 268256 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356671
2 ampy hcg po 5000 j.m. i do tego 20-24 tabs clomidu.Hcg zaczynasz w ost tyg testa podawać i lecisz 1000 j.m. co 2 dni,3 dni po ost hcg clomid 3 tyg po 50 mg

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki Łodzianin konkretnie, krótko i rzeczowo jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7060
moim zdaniem zamiast walic cypa i deke lepiej bys zrobil zrzucając najpierw sadełko ;) jestes ostro zalany,a cyp moze Cie podlac jeszcze bardziej.lepiej jak juz cvcesz to najpierw walnij clen i wyrzuc z siebie jak nawiecej tluszczu, co do dawek ja bym dal testa do 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ziemas wiem że jestem ''ulany'' i że cypek może mnie jezcze bardziej oblać wodą ale odwrotu już nie ma zacząłem i skończę ten cykl ponieważ bardziej stawiam na regeneracje stawu barkowego, który nie jest w najlepszym stanie (tu ma pomóc Deca) niż na efekty wizualne i siłowe. Ale dzięki za opinie spodziewałem się takich. Powiedz lepiej czy Clen w 9 tyg będzie ok???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4345 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30786
Ivanes
Ziemas wiem że jestem ''ulany'' i że cypek może mnie jezcze bardziej oblać wodą ale odwrotu już nie ma zacząłem i skończę ten cykl ponieważ bardziej stawiam na regeneracje stawu barkowego, który nie jest w najlepszym stanie (tu ma pomóc Deca) niż na efekty wizualne i siłowe. Ale dzięki za opinie spodziewałem się takich. Powiedz lepiej czy Clen w 9 tyg będzie ok???

Deca nie "naprawi" ci barku tylko zamaskuje ból..Skończysz brać i ból na 99% wróci znowu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zaryzykuję jednak bo próbowałem już rehabilitacji, odstawiania treningu, treningów na mniejszych ciężarach, Diclac-u a jeżeli jest 1% szans na poprawę.... zaryzykuję.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczecie cyklu, deka-prop-clen-wino inj

Następny temat

Metanabol Genesis czy Bałkan

Fruzelina