SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała pomoc ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
No więc siemanko:) Jestem nowy jak widać, chociaż ćwicze już rok potrzebuje małej pomocy od kogoś doświadczonego. zacznijmy od tego mam 186 cm wzrostu i waże 81kg, staram się trzymać jako taką dietę, ograniczać słodycze, więcej węglowodanów i białek :) niedawno zakończyłem trening 10x10 ponieważ już nie przynosił efektów, od lipca biorę Nano Vapor. potrzebuje jakiegoś dobrego treningu na masę i jeszcze kilka cennych porad które nawiną wam się :) no i jeszcze jeden problem który strasznie mnie irytuje mianowicie prawa ręka jest większa od lewej, wpędza mnie to w kompleksy i dziwnie się czuje, co robić? z góry dzięki za odpowiedź. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Daj sobie spokój z odżywkami. Napisz sobie pożądną dietę ( z dodoatnim bilansem), wylicz swoje zapotrzebowanie i wstaw ją tu to ocenimy. Co do treningu to zapisz się na siłownię i kilka ładnych tygodni rób treningi FBW.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
dopóki nie bedziesz mial odpowiedniej diety odzywki sa ci zbedne , bo i tak nie zdąbedziesz takiej masy jaką byś oczekiwal wiec czeka cie lektura ale najpierw zacznij od 10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

a tu do poczytania
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

co do treningu tak jak wyzej wybierz FBW i ułóż sobie - jest w linku wyzej , a co do reki ze jedna wieksza od drugiej to najlepiej wklej zdjecie i pokaz nam o co chodzi bo duzo osób tylko sobie wkreca takie rzeczy

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-07-18 09:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
No to sobie poczytam, nie zapisze się na siłownię bo sprzęt mam w domu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
A więc jeśli uważasz, że ręce masz nierówno rozbudowane to zacznij ćwiczyć hantlami (ćwiczenia izolujące).

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
Ćwiczę hantlami, co do diety - nasuwa mi się jedno pytanie czy to jest droga dieta, bo ciężko z kasa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
Dąbroś
Ćwiczę hantlami, co do diety - nasuwa mi się jedno pytanie czy to jest droga dieta, bo ciężko z kasa :/


To zalezy jakie produkty kupujesz i jakie masz preferencje żywieniowe. Ja zamykam się w zakresie 500-600 zl miesiecznie, ale są tacy, co zamknąć się mogą ja wiem? w przedziale 300-400 zl

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4831
Na sfd.pl masz pełno rad i przepisów na tanią dietę masową.

"Człowiek je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
Więc wszystko kręci się wokół diet, przez cały czas jak ćwiczyłem nie miałem żadnej diety a efekty były teraz też ale jakoś ciężej. przedtem myślałem że to zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
No więc tak, proszę o ocenę i zmiany jeśli będą potrzebne a co najważniejsze rady :)


nogi:
prostowanie nóg na maszynie siedząc 3s 12p
przysiady ze sztanga na barkach 3s 12p

plecy + motyle:
"szrugsy" 3s 12p
wiosłowanie sztanga 3s 12p
wiosłowanie sztangielką 3s 12p


klatka piersiowa:
wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc 3s 12p
rozpietki na maszynie leżąc 3s 12p

barki:
unoszenie sztangi w przód 2s 12p
podciąganie sztangi do brody 2s 12p
unoszenie sztangielek bokiem 2s 12p

biceps:
uginanie przedramion ze sztanga 2s 12p
uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy 2s 12p

triceps:
wyciskanie sztangi na ławce w wąskim uchwycie 2s 12p
wyciskanie francuskie hantla jednorącz 2s 12p
wyciskanie francuskie sztangi leżąc na ziemi 2s 12p

przedramie:
uginanie nadgarstków ze sztanga nachwytem 2s 12p
uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem 2s 12p


Nie napisałem mięśni brzucha gdyż mam trening z popularnej gazety(bez reklam);)
Napisałem tylko jeden trening gdyż robię na przemian jeden trening z brzuchem, drugi zamiast brzucha przedramie, a trzeci zamiast brzucha i przedramienia, nogi. I tu pytanie czy to dobra opcja?;)
Kolejna rzecz, niedługo będę miał poręcze i wyciąg górny i dolny, prosiłbym o podanie najlepszych ćwiczeń na tych sprzętach :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie na mase?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium