SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała czarna krotka na koncu żołędzia o śr. >1mm, b.gardła

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 0
Od kilku dni zauważyłem u siebie
niepokojące zmiany, mianowicie pieczenie przy oddawaniu moczu. Mam skrócony napletek ( operacja wydłużenia wędzidełka i poszerzenia pierścienia) i czuje dyskomfort jak by uwieranie w końcówkę żołędzia. Objawy te sie pojawiły jakieś 4 dni temu. Wczoraj natomiast dopadł mnie dziwny suchy kaszel , a dziś rano obudziłem sie z bolącym czerwonym gardłem. Zauważyłem także po dokładnych oględzinach penisa że na końcu żołędzia w pobliżu ujścia cewki po prawej stronie znajduje sie mała krostka czarna i właśnie po jej przetarciu czuje dyskomfort. Uprawiłem stosunek w prezerwatywie , a seks analny i oralny bez. Co to może być za choroba??? Jadę w piątek do Anglii do pracy, więc potrzebuje szybkiej porady. Dziękuje z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70678
lec do lekarza szybko a nie bedziesz wrozek szukal, tym bardziej ze malo czasu masz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zineryt a Peeling

Następny temat

Mięsień lędźwiowy

NutLove