SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem pomocy :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Od zawsze chciałam schudnąć, jednak jeśli odpuszczę sobie jakiś posiłek to obrazu zaczynam się trząść i mi słabo. Zależy mi na zdrowej diecie i dobrych ciężkich ćwiczeniach które w krótkim czasie przyniosą pożądane efekty .Mój wygląd jest dosyć dziwny z tego co widzę mam dosyć rozbudowane mięśnie na nogach jednak posiadam też tkankę tłuszczową jakieś 1,5 cm warstwy. Ręce... cóż i co dziwniejsze także są umięśnione ale nie posiadają dużo tłuszczu.Zależy mi także na płaskim brzuszku. Jeśli wiecie jak mi pomóc zdobyć ładną figurę to proszę o jakieś porady. Z góry dziękuję.

Płeć: Kobieta

Wiek: 16

Waga: 58

Wzrost: 163

Obwód klatki: 83

Obwód ramienia: 26

Obwód talii: 73

Obwód uda: 26 (razy jeden oczywiście)

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: n

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: taekwondo (wtorek,środa), nunchaku freestyle (weekend), biegi długodystansowe (weekend)

Odżywianie: lobię wszystko co nie obcieka tłuszczem :)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: n

Stan zdrowia: codzienne zawroty głowy przy wstawaniu

Preferowane formy aktywności fizycznej: jak w wakacje to mogę nawet codziennie po 3 godziny

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: n

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: n

Stosowane wcześniej diety: n
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
Obwód uda : 26 (razy jeden oczywiście) - co to jest? bo napewno nie udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Ehehe sory masz racje źle zmierzyłam, nitką wzięłam nie za ten koniec co trzeba a więc obwód uda to 55 cm jeszcze raz przepraszam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepiej przed snem

Następny temat

Redukcja i wzrost siły

WHEY premium