SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-drol czy -H-drol.?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
waga 73kg
trening 4 razy w tyg
cel:sucha masa ok 3-4 kg
węgle 5g/kg białko 2,5g/kg tłuszacze 1g/kg

czyli twierdzisz że po samym h-drolu wpadnie kilka kg masy.? czy tylko siła i jakis 1 kg masy.? :)
po prostu musze mieć pewnoiśc co wybrać żebym nei żałował potem.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
mi po 44 kapsułkach czyli 22 dniach, przy pilnowanej misce w 85% , złapałem 3,5kg, niestety kontuzja uniemożliwiła mi dalsze kontynuowanie cyklu , no ale na razie ta masa została;)

gwarantuje ci, że jeżeli kupisz dobry środek ( nie fake) to przy pilnowani michy złapiesz te 3-4kg , a nawet więcej
poczytaj opinie ludzi co brali jak tylko mojej nie wierzysz, na forum w usa też sporo tego było
sam stałem przed podobnym wyborem i po własnie wielu przeczytanych relacjach padło na hdrola

tylko pamiętaj kup z datą ważności 2012( te z późniejsza datą to chybił trafił)
i na dole nie może pisać 120cc bo to były fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
a skąd miałeś h-drola bo chce kupić z allegro i jest ich tam kilka ale większośc 2013r i jest jeden z datą 10.1012 wydaje sie najpewniejszy. jest też na pitbullshop ale tam kosztuje 170 zł ;/

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ja przypadkiem od kolesia co kupił dla siebie za starych czasów ale jednak go nie brał, także ci nie doradzę
poproś kolesia co ma do 2012 aby wysłał ci foto spodu , albo napisał jakie tam są znaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
ok,tak zrobie dzieki wielkie, sog nie chce wejść ale przy następnym spotkaniu napewno będzie. pozdrawiam

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
mam pytanie odnośnie sklepu pitbullshop.us czy produkty z tej strony są 100% org czy mozliwy jest fake dokładnei chodzi mi o ph.? bo wole nie ryzykowac z allegro

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
jaki ph jest mocniejszy i lepiej działa h-drol od CEL czy mega-h GENERIC LABZ wiem że to niby to samo ale słyszałem opinei że mega-h daje jeszcze lepsze efekty.?

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Cześc jastam mały gnojek karlos
bardzo lubie napakowanych chłopców
tylko dlatego tu siedzę
oferty gejowskie przyjmuje na priv

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2010-11-23 09:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
na pierwszy kontakt z ph polecam h-drol, mniej toksyczny i mniej sajdów

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
a tak jako ciekawostke podam ze jadłem kilka rrazy orale, m-drol, mete zawsze osłonki w postaci lecytyny sojowej, i nigdy nie było podwyszszonego asplat alat gdy sie badałem na watrobe po cyklu, ale od zeszłego pazdziernika co 3 miesiace łapie mnie ostry ból w okolicy wyrostka, 4 razy mnie juz prawie rozkroili, zawsze była rozkmina lekarzy bo na usg nic nie było, teraz po roku od kad sie zaczeły bóle lekarze dochodza ze to moze byc podrażnienie dwunastnicy badz wrzody dwunastnicy, wiec nie martwcie sie tylko o watrobe. dodam ze problemy w okolicach żoładka sa w mojej rodzinie bardzo czaste, ale warto dbac takze o inne organy.
POZDRO

BYC I MIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka 50tabl.

Następny temat

PH !!!

WHEY premium