SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M drol + H drol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10429

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
a jak bym bral normalnie caly czas mdrol i hdrol ale normalnie hepageren a podwojne dawki sylimarolu?

wydaje mi sie ze najfajniejsza opcja to brac m drola rano i wieczorem a h drola tylko w polodnie i zaczac go brac dopiero np po tygodniu stosowania m drola

Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2009-07-31 00:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
jak już, to ja bym brał m-drola metodą pulsacyjną... tylko w dni treningowe... powinno być gites...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
hmmm tylko w dni treningowe to troche malo, anie lepiej codziennie ale raz a nie 2?

albo zrobic tak jak ja pisalem... bo to chodzi tylko o to ze moze watrogbe rozwalic... jak poczuje ze watraba zaczyna mnie pobolewac to odstawic jeden z tych srodkow i dopiero wtedy brac go w dt?

Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2009-07-31 00:54:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
a szamałeś m-drola że wiesz iż to będzie mało ?
m-drol to naprawde mocna kosa... pozatym dosyc dlugo jak na orala siedzi w organizmie... i metoda pulsacyjna w jego wypadku powinna wydawać się bardzo odpowiednia... co do flaków to jak zacznie cie coś boleć to już możesz mieć scharataną ostro wątrobę, bo wątroba nie boli...

połączenie mocne, weźmiesz jak będziesz uważał... ludzie robili już takie cykle...i żyli, ale jak ty zareagujesz kto to wie...
wg mnie szkoda flaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
dobra przekonales mnie :) zrobie tak jak napisales tylko przed treningiem m drola bede szamac, jak nie bede zadowolony po jakims czasie zwieksze poprostu dawke ;)

mi by sie bardziej podobalo na odwrot m drol codziennie a h drol tylo przed treningiem, ale sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
w przypadku h-drola może się to za bardzo nie sprawdzić bo trochę się rozkręca, m-drol działa szybko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
a moze h-drola z czym innym polaczyc? ale z zcyms podobnym cenowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Epi+h-drol łagodniej po bebechach a skutecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Eee tam, niech sprawdzi na sobie. Moze byc tak, ze w ogole nie odczuje tego mdrola. Zjadlem prawie cala puche, a lecialem 3-3-4-4-4 tabsy i jakos nie odczulem zbytnio bebechow. A do tego zdarzalo sie ostro pojechac w weekend(koko a co z tym zwiazane, mnostwo alko)

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2009-07-31 10:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
rev84 jestes hardcorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino czy lipo?

Następny temat

sprawdzanie oralow czy legit czy wyjepka

WHEY premium