SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-drol + ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6312
Witam, planuje zaczac 4 tyg cykl na M-drol, bedzie to moj drugi cykl na PH (i drugi w ogole), pierwsze bylo Epithin-E ok 4 miesiecy temu (1 "puszka")i mam pytanie do tych ktorzy robili cykl na m-droli: co mozna by po nim / do niego dodac? (oprocz oslonek rzecz jasna)

Myslalem o daniu puszki Epi od razu po 4 tygodniu i brac ja pzez 6 tyg dla podtrzymania, tylko wtedy nie jestem pewien kiedy powineinem zaczac PCT - nie planuje aptecznego, raczej mocniejszy booster.
Po Epi nie mialem praktycznie zadnego bloku wiec teraz prawdopodonie tez nie bedzie, profilaktycznie zjadlem puszke Novedex XT, dzialalo bardzo dorbze, czy to na cialo czy na umysl :D


Podstawowe info o mine w ankiecie (sadla za durzo, ale na brzuchu sie powoli rysuje, reka duza, nogi ok, klatka mala, zaczynam silowo-masowy za tydzien, wrocilem na silownie 5 meisiecy temu po pol rocznej przerwie).


1. WIEK: 22
2. WAGA: 124
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 49
-klatka: 128
-udo: 77
-talia: 112
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 (w tym w sumie ok 2 lat przerw podliczajac wszystkie)
6. DIETA: jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 x Epi
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Epi, 3 miesiace
11. POZIOM BF%: +/- 25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia (tylko kiedy nie cwicze)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: I tak bedzie golone na lyso do konca zycia :D



Zmieniony przez - mama321 w dniu 2013-09-15 07:35:53

Zmieniony przez - mama321 w dniu 2013-09-15 07:39:16

Chciał bym kiedyś być tak wielki, jak mi sie wydaje że jestem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
nie ma już m-drolla

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6312
lodzianin1
nie ma już m-drolla

jest na pitbulshop jeszcze

Chciał bym kiedyś być tak wielki, jak mi sie wydaje że jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
no to powodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
czemu nie chcesz normalnego cyklu na saa? test i było by idealnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
przy takim bf mdrol Cie zniszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
Lepiej poczytaj co jest teraz dobre z ph bo jest dużo odpowiedników m-drola które jeszcze działają, a w m-drolu z cela to kit wie co tam teraz jest. A m-drol możesz zszamać z p-plexem robiłem taki cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
ale nie polecam ci robić cyklów z takim bf bo masa niby idzie wada do góry, ale tylko się zalewasz coraz bardziej doświadczyłem to na sobie, lepiej zredukować i zaj**ać cykla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6312
lodzianin1
czemu nie chcesz normalnego cyklu na saa? test i było by idealnie.


Mam po prostu dobre doswiadczenie z PH jak narazie (Epi dalo naprawde ladne efekty), i z dostepnoscia tez lepiej, pare klikniec i mam przyniesione do domu, nie musze biegac po osiedlu i pytac kto co ma.


easyjerzy
przy takim bf mdrol Cie zniszczy


a co masz dokladniej na mysli przez "zniszczy"? :D


Kokser7
ale nie polecam ci robić cyklów z takim bf bo masa niby idzie wada do góry, ale tylko się zalewasz coraz bardziej doświadczyłem to na sobie, lepiej zredukować i zaj**ać cykla.



co do p-plex, to brales go razem z m-drolem czy po? i jak ogolnie watroba? bo oba podobno ryja flaki dosc ciezko juz same


Generalnie to nie planuje teraz masy za bardzo wbijac, a juz na pewno nie z tluszczu, powoli sobie zrzucam sadlo bo trzyma caly czas jeszcze po przerwie wiec mysle ze przy zbilansowanej diecie bedzie ok (narazie zbijam 1kg / miesiac, zeby miesnie trzymac).

Jak nie bede zrec jak swinia, to jak swinia nie powinienem wygladac :D w koncu jak sila pojdzie do gory, to i miesnie urosna, jak miesnie urosna to i wiecej energii beda spalac :D

Chciał bym kiedyś być tak wielki, jak mi sie wydaje że jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
moj cykł wyglądał mniej więcej tak troche to dawno było.
Tydzień 1 : PP 10MG
Tydzień 2 : PP 20MG
Tydzień 3 : PP 20MG
Tydzień 4 : PP 20MG
Tydzień 5 : PP 20MG + 20MG M-drol
Tydzień 6 : PP 30MG + 20MG M-drol
Tydzień 7 : M-drol 20MG
Tydzień 8 : M-drol 20-30MG

Z tego co pamiętam strasznie siłowo na plus na tym cyklu.

Zmieniony przez - Kokser7 w dniu 2013-09-16 10:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
produkty z neogenici są bardzo dobre nie tylko saa ,ale również i m-drol wiadomo ,że jakieś wynalazki z cella czy innych firm co niby produkują m-drola nie klepna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop+ Anavar + stanol

Następny temat

Test stanol anavar

WHEY premium