SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-drol, epi, enan, prop, wino, tren ZACZYNAMY ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-4 m-drol 30mg ed
2-5 epi 30mg ed
1-8 enan 600/week
9-16 prop 800-1000 mg/week na koniec 2-3 tyg powoli w dół
9-15 wino 100mg e2d
9-14 tren 100mg e2d


Ten enan to po to by bornic się przed spadkiem libido koleżanki mogły by się obrazić :P oraz by te 4-3 tyg dać regeneracji wątrobie zanim zacznę mocno z trenem i winem ale ze by nadal cos anabolicznego było a nie przerwa i odblok który nie ma sensu bo zaraz znowu bomba by była.
Skacze z PH teść się dobrze rozkręci i potrzyma to co zrobione, watroba mocno się podleczy i dalej
Prze cały cykl eseliw i heparegen w mocnych dawkach 10+10 dzienie
Oceńcie koncepcje tego cyklu i podajcie pozadny podblok .
PTC oczywiście mam pewien pomysł ale najpierw chce zobaczyć co Wy radzicie.

BARDZOOO DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRZY PODEJDĄ TO TEMATU POWAŻNIE I POSTARAJĄ SIE O POZADNA DYSKUSJE NA TEMAT TEGO CYKLU

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27

Waga: 103

Wzrost: 180

Obwód klatki: 125

Obwód ramienia: 46

Obwód talii: 88

Obwód uda: 70

Obwód łydki: 47

Staż na siłowni: 8-10 lat

Ilość spożywanego białka: .

Ilość spożywanych węglowodanów: .

Ilość spożywanych tłuszczów: .

Opis przebytych cykli sterydowych: Było tego troche ale przewaznie z głowa chodz dawki zedu 50 mg mety czy około 1g omo nie sa obce
tren tez był juz testowany


Trening: .

Cel cyklu: siła i masa dobrej jakosci

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 8 miesięcy

Poziom BF%: .

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): .

Stan zdrowia: zrobiłem przeglad mojego organizmu i o dziwo wyniki naprawdę bardzo dobre wszystko w normie liczyłem ze bedzie zblizone do norm a tu piekne zaskoczenie

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: Taus łysy wiec pewnie i mnie to spotka ale jak tylko sie zacznie to pianka i zaswiece głowa na bramie :P

PPM podstawowa przemiana materii: .

Wyciskanie leżąc (MAX): 2xx

Martwy ciąg (MAX): 2xx

Przysiad (MAX): 2xx

Zmieniony przez - MAREK 76 w dniu 2010-01-20 16:41:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
nawodni - usmiezy bol, mialem dlugo problem z barkiem, wyleczylem go animal flexem cissusem karkowka i baleronem - przez dluuugi okres brane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze ktoś jednak sie wypowie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jak innym ale mi sie cykl bardzo podoba

Sam zrobie niemal identyczny przed wakacjami jeszcze


Zadbaj o osłonki wątroby, profilaktyke na trenie


Przerwa między ryjącymi flakami jest także powinno być tip top


ps. nie boisz sie 100mg winsa e2d ?? Troche dużo... stawy to konkretnie odczują

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-01-20 16:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem dawke 50 mg wina oral i za bardzo nie czułem stawów ale dawkę zawsze mozna zmniejszy chodz by o połowe to bedzie po raz pierwszy kontakt z winm płynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24152 Napisanych postów 67891 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537114
wino inj ? duza dawka widze
reszta ok

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sadzicie ze za mocno z tym winem ?? to ciąć o polowe czy 75mg ??
zastanawiam sie czy wybrac forme iniekcyjna czy tab a moze połaczyć
wino 50mg e2d + 30mg ed
????

Zmieniony przez - MAREK 76 w dniu 2010-01-20 18:16:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralbym Inj i celwoal w apteke, natromiast co do tego propa 1g/week nie rozyebie ci czachy cisnienie ???wychodzi 250mg_e2d ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
odpuscilbym tren i w zamian wrzucil npp, watroba to nie czesc zamienna, napewno i taki cykl wytrzyma ale wg mnie nie ma sensu az tak jak atakowac na poziomie amatorskim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpuscilbym tren i w zamian wrzucil npp, watroba to nie czesc zamienna, napewno i taki cykl wytrzyma ale wg mnie nie ma sensu az tak jak atakowac na poziomie amatorskim :)


ee tam, pjerdolenie

chłopak już swoje przeżył, trena też brał, duże dawki nie są mu obce... wie co robi, wie jak co na niego działa


Do autora: pamiętaj że wins inj desma a np. taki razak w tabsach to niebo a ziemia

Uwierz mi że mocniej poczujesz injecta, wiem co mówie...zacznij od 50mg e2d bo ze stawami nie ma żartów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
squrwiel - jestem tego swiadomy, prosi jeszcze mocniej leca i niezadko maja lepszy ogolny stan zdrowia niz "normalny" facio w ich wieku, tylko ze tutaj raz watroba dostanie, a dwa stawy
ewentualnie zostajac przy takim kombo wrzucilbym dobre suple na stawy typu cissus+animal flex+duzo zylastego miesa typu karczek/baleron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubie karkówke


poza tym trzeba dodać że połączenie tren + wins to dobre zestawienie do uzyskania łysej czaszki

Ale wielu tak leci i nic sie nie dzieje, największe znaczenie mają predyspozycje Jak nie masz problemu z łysieniem to gitarka


ps. Taus łysy wiec pewnie i mnie to spotka ale jak tylko sie zacznie to pianka i zaswiece głowa na bramie :P

widze że nie masz z tym problemu, odpalaj

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-01-20 19:26:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok Help

Następny temat

Pharm chemical

WHEY premium