SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUSZE SPALIĆ TŁUSZCZ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
witam wsyzstkich

Mam problem mój problem tłuszcz. mam go hmm... troche na brzuchu ćwczie na brzuch od dłuszego czasu ale jak brzuch wyglądał tak wyglada dalej. Nie żeby ne był oże mieśni nie ma bo brzuch jush sporo ćwicze i 6sciopak jest wyczuwalny lajtowo niestety nie jest widoczny.

CO jest dobre z odżywek supli ??
Może to być cośco spowoduje że sie bede pociłbo z tym mam problem nigdy sie nie pociłem. Pono kawa + polopiryna S pół godziny wspomaga pocenie i sie lepiej żeźba zrobi ! Prawda to ??

I co najleprze na to żeby była żeźba bo to mnie najbardziej interesi

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
Jeszcze nic nie jadłem (znaczy sie zadnych supli ani sterydów), puki co straciłem 2 cm w "pępku" to jest dobry wynik a biceps mam urusł o,5 cm .

Dietaaaaaaaaaaaaaaa staranm sie cały czas czytam

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 538 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8941
Stary jak nie masz diety to nie wiem jak bys sie pocil to nie zlecisz z tluszczu!Nie ma cudow i bez diety i aerobow nie schudniesz!
Do diety mozesz dolozyc np:Ultra Ripped lub TFB albo cos z efka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
trening mięsni brzucha nie spala tłuszczu... zapamiętaj to...
do tego służy trening aerobowy... w dziale trening jest mnóstwo opisów...
w dziale odżywianie mnóstwo opisów diet redukcyjnych...
po tej lekturze wpadnij tutaj po porade o suplach...
bo jak na razie to suplementami zrobisz sobie więcej krzywdy niż to warte...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
Areoby wykonuje

Basen, Rowerek, taki przyząd że choby bieganie, Piłka Halowa


Dieta jest

niechce mi sie jej dokładnie opisywać ale tłuszczy jest minimum (tyle co w twarogu oc jem po siłowni) Węglowodany to tylko z soku albo z plusza. Curky staram sie nie używac, Bynajmniej wyszstko co może spowodować tkanke tłusczowom odrzucam (chodzi mi o ten zły tłuszcz), a zjem tuńczyka albo orzechy dla "dobrego tłsuzczu".
wiem że dieta lipna ale leprzej nie umiałem sobie ułożyc

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
generalnie jestem po wycince 16 kg ostatnio, znam ten problem.
aeroby, wazne jest tempo (cardio max) i czas trwania (45-60 min), dobrze jest tez wybrac sie rano na czczo. 3-5 razy tyg.
co do diety, nie ma innej opcji, musisz opisac co i jak jesz. wazne jest 5-6 malych posilkow regularnie o tej samej porze, 2g bialka (podkreca metabolizm), 3 gr wegli (tu mozesz wycinac zaleznie od samopoczucia) o jak najnizszym wsp. IG, unikanie mleka i jogurtow od 15-16, na noc samo bialko (tunczyk, ser bialy chudy, odzywka bialkowa).
z supli zwykle spalacze ew. cos z efedrynka jako bardziej radykalne, ale wymagajace wiekszej uwagi.
do tego zelazna konsekwencja i cierpliwosc. to najwiekszy mozliwy skrot.
ew. ckd :). tu pole do popisu ma qazar :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ja tu juz koledze wodnemu probowalem przedstawic diete jakas racjionalna,ale coz powiedzmu nie byl zainteresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie tylko qazar,
jak coś służę pomocą takze

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
"powiedzmy nie byl zainteresowany"

eheh:). i wszystko jasne . tak samo jak moi znajomi. wszyscy pytaja sie teraz jak mi sie udalo wyciachac tyle brzucha, mowie, tlumacze, ale grochem o sciane. coz...
punkt 1. trzeba chciec :). bez tego ani rusz :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a jak
bez ambicji nic nie osiagniesz
tak jest w zyciu, nie tylko w diecie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
No powiedzmy ze byłem zainstersowny ale tak samo napisałem ze ja nie rozumiem tego co sie tam psize !!

Ja jestem prosty czyli musze miec napisaen jakie produkty moge sporzywać aby mi tluszcz nie rós a bym go mugł szybciej spalać. ale jak czytam przelicz mase cośtam wtedy bezdiesz wiedzieć ile mozes tego zjesc a ile tego to ja nie rozumiem
moge podać wiek wymiary i co teraz jem ok

19 lat 181cm wzrostu 80 kg w bicepsie 36 w "pępku" 89

Sniadanie

3 sucharki
z 2 szklanki mineralnej (w półtorej litrowej mineralnej rozpuszczam 3 pluzse)
Jabłko albo szklanaka mleka UHT 1,5%

WIEM ZE MAŁO (CHYBA ) ALE JA NIE JEM SNIADANIA BO RANO GŁODNY NIE JESTEM

Obiad: a tu róznie
Jakaś kanapeczka z margaryną (ponoćz masłem nie dobrze)
z 2 sucharki
heh Mineralnej sporo (no cush ja duzo pije wody nie moja wina)
+ zależy co na obiad dzisaj miałem frytki więc nie jadłem ale jak coś nie tuczącego to zjem

Z godzine przed siłownią:
sucharki + twaróg okło 50g z wkrojną szynką chudą) i cebulką ( twaróg dodałem bo białko a białko to mięśnie)

Po Siłowni Kolacja:
Twaróg tesh około 50g moze troszke wiecej (kotś pisałe ze 100g dziennie wystarczy bo i tak wicej organizm nie przyswoi)
Szklanka mleka albo i dwie 1,5%
No i Sucharki.

W między czasie zjem jabłko ale to bardzo żadko bo ogulnie to bym tylko banany i arbuzy jadł :D

Jutro fasolka po bretońsku moge troche zjeśc ??

Aha na siłowni tylko sama czysta mineralna niegazowana bo gazowanej nie lubie.
Trening ogulnie siłowy zwiększam obciazenie piramidalnie ogulnie wicie o co chodzi chce bycsilnijszy hehe.
Po trenignu siłowym Areoby Tak długo robie ash sie zemnie leje pot
A na koniec robie jakieś ćwizcenia na mięsnie brzucha bo są rozgrzane troszku po areobach.

No i wońcu wnocy przed snem Dalej robie skręty + brzuszki itp

TO WSZYSTKO !! JEŻEL ICOŚMAM ZMIENIĆ COŚ DODAC COŚ ODJĄC TO NAPISZCIE JESTEM OTWARTY NA SUGESTIE !!
Tylko wiecei bez jaj że np: "Stary wcinaj frytki bo to spala tłuszcz" bo w to raczej nie uwierze bo to od frytek tłsuzczyk mi sie zrobił ":D

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
właśnie wypiłem 0,7 litra soku ala kubyś marchwiowo pomarańczowego z lidla :D:D mam nadizej ze to jest raczej dietetyczne i od tego nie przyjdzie mi tłszucz

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ani masa ani siła...

Następny temat

THC a kreatyna

WHEY premium