SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUAY THAI. czy kickboxing co wybrac i dlaczego????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Brawo katorga to jest z Tobą. Odświeżyłeś temat z 2004 roku. Napewno autor tematu czekał do tej pory na Twój post brawo

Yang Dewiancie! Nie wiesz że na muay thai już po 2 tygodniach rozwala się kickboxerów z 2 letnim stażem?! W młodych siła!






































Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2011-01-29 19:29:38

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Masz kurde Scorpion racje, po prostu to ta demencja u mnie, i zapomniałem że młodzież teraz nie ta co kiedyś

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 861
dumelek wez lepiej zamknij jadaczke bo co ty mowisz to jest poezja
nie odpływaj w swiat zaczarowanych kredek nic nie jest udowodnione ze muay thai jest bardziej skuteczniejsze to zalezy od umiejętnośći zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Ja tam MT trenowalem jedna godzine i Adamka rozwalilem :D :D strzelilem mu 2jnego loł kinga, potem 3 z półobrotu i dokonczylem podwojnym łokcio- kolanem :D ahhh, jaka to byla walka ;D



Tak sie pisze dobre historie, a nie tam pokonal mlodszego co gowno na treningach zapewne robil :D

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OBÓZ BOXERSKI!!!

Następny temat

Teakwondo vs Kyokushin Karate

WHEY premium