SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MSM a dodatkowo inne suple na stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33030 Napisanych postów 23138 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277986
krzykacz
Pytałeś lek prowadzącego co dalej? Farmakologia, zabiegi, zabieg? Pytałeś czy cokolwiek z w/w listy będzie miało / ma jakikolwiek wpływ na to co Ci dolega..? Robisz coś w ogóle w tym kierunku czy tylko ograniczasz się do samoleczenia przy pomocy internetu?
Dwóch chirurgów stiwerdziło tylko tyle ze nalezy zaopatrzyć się w jakies suple wspomagajace stawy bo stanów zwyrodnieniowych sie nie cofnie jedynie suplami mozna je spowalniac , dlatego zakupiłem juz dawno msm , jadłem glukozamine , jadłem zelatyne itp itd i szukam dalej czegoc co wzmocni stawy a nie ze mi pomoże w już nabytych zwyrodnieniach . A tu na forum wielokrotnie czytałem ze zabiegi typu lasery , magnezy itp mozna olac bo i tak guzik daja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43765
U mnie podobnie, mam zajechane stawy po fizycznej w Norwegii i treningach trójboju, teraz zluzowałem z tym wszystkim i powoli wraca do normy, ale ciekawi mnie czy msm przyspieszy ten proces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Warchlak1
krzykacz a jak z tym msm, działa coś czy nie warto sobie głowy zawracać?



No nie wiem co akurat magnez z pudełka miałby pomóc na stawy ale mniejsza z tym już.

Twój przypadek jest akurat tym o którym pisałem, jeśli obiekt zdrowy chce coś brać na stawy to głupota, ale jeśli ktoś taki jak Ty ma jednak zdiagnozowane problemy z układem ruchu, i po wyczerpaniu wszystkich lub większości sposobów/metod doraźnej pomocy czy wyleczenia wręcz, lekarz prowadzący tak zaleca i nie ma żadnych przeciwwskazań to możesz brać. Nikomu nic do tego.

Tylko ja bym jednak dowiedział się co konkretnie ma to być, bo rzucenie 'niech pan sobie kupi coś na stawy' to trochę mało i jak czytam skaczesz od jednego do drugiego i liczysz na cuda. Nie wiem czy tak będzie, nie wiem czy lek po prostu tak rzucił, żebyś się czymś zajął z myślą, że pomoże - placebo.


Tak zapytam jeszcze, jakieś leczenie miałeś, masz aktualnie. Jakieś zabiegi, pracowałeś z kimś itp..?


A co do MSM, nie wiem ja nie biorę i nie mam potrzeby brać na razie takich rzeczy. Wprawdzie mam problem z kolanem ale sprawa niezbyt pilna i jeśli w ogóle to zapewne zakończy się na zastrzyku z płytek krwi. Więc i tak kapsułek nie będę łykał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 324 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43765
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33030 Napisanych postów 23138 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277986
jeśli chodzi o boswellie to którą najlepiej zakupic??

1..SWANSON FULL BOSWELLIA CURCUMIN

2.BOSWELLIA SERRATA

3.BOSWELLIA FORTE KADZIDŁOWIEC

4 , jakaś inna ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
zerknij na ilosc extraktu co bardziej sie oplaca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33030 Napisanych postów 23138 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277986
TomQ-MAG
zerknij na ilosc extraktu co bardziej sie oplaca
ok dzięki. Czyli nazwy różnią się tylko z powodu ilości ekstraktu a nie z powodu składu??.

Podsumowując - jeśli zaopatrze się w taki Mix to na pewno nie zaszkodzi a coś wspomoże stawy w pracy i na siłce???

1.Msm swansona
2.boswellia swansona
3.wit k2 mk7


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-10-27 08:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
zaszkodzic nie zaszkodzi prozdrowotnie cos pomoze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry pomysł?

Następny temat

Animal Flex na złamanie

WHEY premium