SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR SFD 2013: AMATORZY - GŁOSOWANIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3289

Dziennik treningowy i żywieniowy http://www.potreningu.pl/profil/bylaczek 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3289
1 Znawca85 - Krzysztof Piekarz
2 Furtek25 - Tomasz Rozborski
3 Randall09 - Rodebert Borzęcki
4 Redd - Łukasz
5 ARyNeKM - Arkadiusz Mojżyszek
6 Lukasz634 - Łukasz Krawczak

Dziennik treningowy i żywieniowy http://www.potreningu.pl/profil/bylaczek 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1647
1. Randall09
2. Furtek25
3. Znawca85
4. Redd
5. HEMP GIE
6. Bios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
1. Krzysztof Piekarz- świetna pełna sylwetka. Może brak docięcia nóg, ale za to barki, plecy i ręce wymiotły.
2. Rodebert Borzęcki- Świetna sylwetka. Co tu pisać- nabity jak strzelba, zwłaszcza góra. Gdyby nogi były troszkę większe bez wahania dałbym pierwsze miejsce.
3.Tomasz Rozborski- forma całkiem fajna, jedynie zdjęcie wykonane kalkulatorem, ciemny bronzer i ciężko do końca ocenić tą formę.
4. Redd – Łukasz – kawał byka. Brak docięcia pozbawił go jednak szans na podium w moim odczuciu.
5 Łukasz Krawczak- mój genetyczny blźniak, jedynie ja jeszcze nie mam tego rozmiaru, ale sylwetka całkiem podobna. Z całą pewnością zasługuje na 4 miejsce.
6. Pietruch- solidna sylwetka. Dołoży mięsa tu i ówdzie to będzie fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Znawca85 - Krzysztof Piekarz - 6
Randall09 - Rodebert Borzęcki - 5
Lukasz634 - Łukasz Krawczak - 4
RuMi_uR - 3
Czarny2110 - Paweł Wobolewicz - 2
Bolarius1968 - 1

Jest na co popatrzeć

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4700
1. Randall09
2. Znawca85
3. Furtek25
4. Bios
5. ARyNeKM
6. Redd
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14431
1. NO1.
2. Znawca85
3. Randall09
4. Furtek25
5. Bolarius1968
6. ARyNeKM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
1. Randall09 - Rodebert Borzęcki -6pkt
ciezki wybór tutaj, mimo ze jakos nie specjalnie podoba mi sie sylwetka tego zawodnika, imo z malo masywne z zbyt waskie plecy to trzeba mu oddac najlapesze przygotowanie, grube, geste miesnie z b.d.separacja, widoczne wszystkie szczegóły,

2. Furtek25 - Tomasz Rozborski - 5pkt
nie ma przygotowania i widocznych szczegółów jak kolega w/w, brakuje tej gestosci, troche slabsza klatka i brak troche masy pleców jednak imo sylwetka bardziej mi odpowiada pod wzgl.proporcji,
szerokie plecy, waska talia, rozbudowane nogi co sprawia ze sylwetka wydaje sie bardziej proporcjonalna,
szczegolnie widac to w pozie najszerszy przodem,

3. Znawca85 - Krzysztof Piekarz - 4pkt
co tu duzo pisac, zawodnik jest przeogromny na tle pozostałych, chcialo by sie umiescic go na 1 m. jednak trzeba byc obiektywnym. mimo ogromnej masy imo zbyt duza roznica w jakosci zeby uczciwie dac wyzsze miejsce, nie ma twardosci i gestosci miesni,
mimo wielkiej masy zachowane jednak sa proporcje, na mnie najwieksze wrazenie robi poza bicepsy tylem,

4. Redd - Łukasz - 3pkt
ciezko troche do konca ocenic bo b.slabe jakosciowa zdjecia,
imo slabsze ramiona i dwuglowe uda ale ogolnie b.ciekawa sylwetka,
geste miesnie, z dobrymi proporcjami,

5. Bios - 2pkt
imo zbyt szczuplo ale rozumiem ze nie kazdy dazy do duzych rozmiarów,
ogolnie sylwetki b.estetyczny, rownowiernie zbudowany zawodnik z potencjalem imo, gdyby zdjecia byly by z lepszym swiatlem/jakoscia pewnie zaprezentowałby sie korzystniej

6. ARyNeKM - Arkadiusz Mojżyszek - 1pkt
sytuacja podobnie j/w, moze nawet lepsze przygotowanie ale mniej przypadla mi do gustu ta sylwetka,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MISS SFD 2013: GŁOSOWANIE

Następny temat

Pomóżcie w ocenie rodzaju sylwetki...i doradźcie

WHEY premium