SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR SFD 2013: AMATORZY - GŁOSOWANIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35368

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
1.Randall09
2.Znawca
3.Redd
4.Furtek25
5.-zawodnik zdyskwalifikowany
6.ARyNeKM

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-12-01 20:10:19

Co robisz w sylwestra?
....
Klatę i biceps ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210

Work Hard, or go home

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
1. Redd
2. Randall 09
3. Znawca85
4.Furtek25
5. -zawodnik zdyskwalifikowany
6.ARyNeKM


Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-12-01 20:11:25
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210
.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-12-01 20:13:37

Work Hard, or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
1.Randall09 - Rodebert Borzęcki
2.Znawca85 - Krzysztof Piekarz
3.Furtek25 - Tomasz Rozborski
4.ARyNeKM - Arkadiusz Mojżyszek
5.Lukasz634 - Łukasz Krawczak
6.Redd - Łukasz

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 210
1. Redd - Łukasz - Bardzo dobre ubicie mięśnia, przy takiej masie ciężko utrzymać taki poziom tkanki tłuszczowej lecz jednak się da :). Czworogłowe przed szeregi, plecy ogromne, z wyraźnym zarysem, żyły na ciele robią wrażenie, klatka wybita do przodu, dobrze podkreślona co imponuje, brakuje brzucha choć wydaje mi się że inna poza by go ukazała, gdyby nie jakość zdjęć ukazało by się prawdziwe "ja" tego zawodnika który dobrze się wyróżnia - moim zdaniem pierwsze miejsce.

2. Znawca85 - Krzysztof Piekarz - Wyraźna masa, ubicie dobre, brakuje jednak zarysu i docięcia czworogłowych, łydki znikome, a przecież nogi to jedna z najważniejszych partii ciała. Myślę że 2 miejsce jest odpowiednie

3. Randall09 - Rodebert Borzęcki - Suchy mięsień, zaznaczone dwójki, lecz czworogłowy za wąski, zdjęcia pleców nie wyraźne, zlewają się z tłem. Myślę że 3 miejsce dla tego zawodnika.

4. ARyNeKM - Arkadiusz Mojżyszek- Suchość jest, zarysy brzucha dobre, brakuje więcej masy, najszerszy grzbietu do rozbudowy wraz z kapturami. Nogi również potrzebują szerokości i ubicia

5. Lukasz634 - Łukasz Krawczak - kaptury zacne, widać że podlanie trochę góruje, dwie ostatnie pozy dużo ukazują,że atut to barki, ale nogi odstają. 5 miejsce

6.-zawodnik zdyskwalifikowany

Proszę o usunięcie poprzedniego posta, zrobił się jakiś błąd i dodały się tylko 4 kandydatury.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-12-01 20:14:11

Work Hard, or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958366
W związku ze złamaniem regulaminu zawodów MR SFD - punktu 2.4
robur_stal w kategorii amatorów zostaje usunięty z zawodów


Nie będę się zagłębiał w detale, wystarczy sam fakt masowego napływu osób, które same nie spełniały wymogów głosowania (np. konto założone dzisiaj!) i oddawanie głosów gdzie w/w zawodnik był na 1 miejscu.
Do tego dostałem Prywatne Wiadomości od 3 osob z printscreenami z portalu społecznościowego i profilów zawodnika i nie tylko , gdzie na zdjęciach było jasne namawianie do głosowania i podanie linka do tematu - czyli złamanie punktu 2.4 regulaminu zawodów.

Mogłeś kolego być fair i spokojnie powalczyć o top 6 , a prób krętactwa to ja nie będę tolerował w naszych zawodach.

Wszystkie głosy oddane na tego zawodnika zostają anulowane. U osób, gdzie widniał ten zawodnik pozostało 5 osób i te 5 będzie zliczone.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MISS SFD 2013: GŁOSOWANIE

Następny temat

Pomóżcie w ocenie rodzaju sylwetki...i doradźcie

WHEY premium