SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2022

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4343 Napisanych postów 48639 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520124


W dniach 15-18 grudnia odbędzie się kolejna edycja najważniejszej imprezy kulturystycznej czyli Mr. Olympia.

Więcej szczegółów na temat imprezy tj. listy startowe, ewentualna transmisja itp. zostanie dodanych w późniejszym terminie do pierwszego postu tematu.


MR. OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (24)
Nick Walker (USA)
Nathan De Asha (UK)
Mamdouh Elssbiay (Egypt)
Brandon Curry (USA)
Hadi Choopan (Iran)
Hunter Labrada (USA)
Shaun Clarida (USA)
Regan Grimes (Canada)
Samson Dauda (UK)
Rafael Brandao (Brazil)
Angel Calderon Frias (Spain)
Joel Thomas (USA)
William Bonac (Netherlands)
Blessing Awodibu (Ireland)
Charles Griffen (USA)
Mohamed Shabaan (Egypt)
Hassan Mostafa (Egypt)
Mohammad Alnsoor (Jordan)
Vitor Boff (Brazil)
Andrea Presti (Italy)
Iain Valliere (Canada)
Antoine Vaillant (Canada)
Akim Williams (USA)
Chinedu Andrew Obiekea (USA)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Theo Leguerrier (France), 28
Justin Rodriguez (USA), 26
Andrea Muzi (Italy), 26
Steve Kuclo (USA), 24
Quinton Eriya (Canada), 19
Maxx Charles (USA), 16
Tonio Burton (USA), 14
Emir Omeragic (Germany), 13
Vladyslav Sukhoruchko (Ukraine), 10
Jonas Giatras (USA), 10
Tim Budasheim (Germany), 10
Kamal Elgargni (Libya), 10
William Martins (Brazil), 9
Petar Klancir (Croatia), 8
Phil Clahar (USA), 8
Roelly Winklaar (Curacao), 7
Joseph Seeman (Canada), 7
Thiago Lins Adao (Brazil), 7
Martin Fitzwater (USA), 7
Patrick Johnson (Denmark), 6
Eiren Gauley (Canada), 6
Dorian Haywood (USA), 6
Joseph Mackey (USA), 6
Krystian Wolski (Poland), 5
Sergio Oliva, Jr (USA), 5
Behrooz Tabani Abarghani (Iran), 5
Eric Salazar (USA), 5
Stan de Longeaux (USA), 5
Slovaj Bednar (Czech Republic), 5
Seungchul Lee (South Korea), 5
Wellington Fernado Baptiste (Brazil), 4
Dani Kaganovich (Israel), 3
Sibusisi Kotelo (South Africa), 3
Hossein Kalateh (Canada), 3
Mohamed El Emam (Egypt), 2
Diogo Nunes (Portugal), 2
Bruno Oliveira Santos (Brazil), 2
Mohamed El Fatah Hassan (Egypt), 1
Eduardo Rodriguez (Paraguay), 1
Brent Swansen (USA), 1
Hwang Shin (South Korea), 1
Douglas Silva (Brazil), 1
Seth Engman (USA), 1

212 OLYMPIA (do 96 kg)
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (25)
Derek Lunsford (USA)
Shaun Clarida (USA)
Kamal Elgargni (Libya)
Mohamed El Azim (Egypt)
Ahmad Ashkanani (Kuwait)
Angel Calderon Frias (Spain)
Felipe Moraes (Brazil)
Oleh Kryvyi (Ukraine)
Douglas Connor (USA)
David Henry (USA)
Anwar Al Balushi (Oman)
Yunlong Ping (China)
Bryan Balzano (US)
Robert Taylor (UK)
Lucas Silva Coelho (Brazil)
Noel Adame (USA)
Hossein Kalateh (Canada)
Oswaldo Gonzalez (USA
Ahmed Fawzi (Iraq)
Jafar Ghaffarnezhad Azizi (Iran)
Ayat Baghri (Iran)
Dean White (UK)
Dectric Lewis (USA)
Keone Pearson (USA)
Kerrith Baijjo (USA)
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Nathan Epler (USA), 18
Abdullah Alsaif (Saudi Arabia), 17
Daniel Sticco (Italy), 14
m**** Gonul (Canada), 13
Enmanuel Rodriguez (USA), 13
Pasquale D’Angelo (Italy), 12
Naser Mohamed (Kuwait), 11
Hameed Juma (Bahrain), 10
Derik Oslan (USA), 10
Cody Drobot (Canada), 10
Radoslav Angelov (Bulgaria), 9
Steve Benthin (Germany), 9
Fabricio Moreira (Brazil), 9
Adolphus Quoida (Canada), 8
Sung Yeop Jang (South Korea), 8
Kentaro Kuramochi (Japan), 7
Ricky Moten, Jr (USA), 7
Stephen Didoshak (Canada), 6
Abdulrahman Al Khashti (Kuwait), 6
Junho Kim (South Korea), 6
Peter Castella (USA), 6
Ahmed ElWardany (Egypt), 4
Peter Boncardo (Canada), 4
Morteza Mashayekh Kordkola (Iran), 4
Mohamed Al Zahmi (UAE), 4
Hamed Mahmoud Eini (Iran), 4
Vitor Souza de Lima (Brazil), 4
Meysam Keshvari (Iran), 4
Muzi Maluleke (South Africa), 4
Mohamed El Said (Egypt), 3
Peter Kovac (Slovakia), 3
Felipe Fierro Lobos (Chile), 3
Lin Ching-Chieh (District of Taiwan), 3
Boaz Henrique Oliveira (Brazil), 3
Andre Luiz dos Santos (Brazil), 3
Ryan Walters (USA), 3
Abdulaziz Almurshedi (Kuwait), 3
Andrei Pereira dos Santos (Brazil), 3
Jason Joseph (USA), 3
Jordan Janowitz (USA), 3
Saleh Alturkamani (Kuwait), 2
Yuman Eaton (USA), 2
Giuseppe Zagarella (Italy), 2
Raul Sanchez (Mexico), 2
Oscar Antonio Zaracho Sanchez (Paraguay), 2
Wael Mekky (Egypt), 1
Christyan Adonay Gomez Ramos (Honduras), 1
Sami Troudi (UAE), 1
Mustafa Naseem (Egypt), 1
Richard Morilla (Philippines), 1
Mahdi Heydari (Iran), 1
Carlos Pereira (Brazil), 1
Marco Cardona (Colombia), 1
Martin Gomez (USA), 1

CLASSIC PHYSIQUE OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (45)
Brady Barnes (USA)
Darren Farrell (Ireland)
Terrence Ruffin (USA)
Georgian Andrei Birica Anghel (Romania)
Robert Wichman (USA)
Michael Daboul (Syria)
Chris Bumstead (Canada)
Breon Ansley (USA)
Peter Molnar (Hungary)
Alex Cambronero (Costa Rica)
Mike Sommerfeld (Germany)
Jorge Herrera (USA)
Jose Maria Mete Bueriberi (Spain)
Ruben Lopez Reyes (Spain)
Mehdi Larijani (USA)
Lenny Wicks (USA)
Ahmed El Halawani (Egypt)
Logan Franklin (USA)
Ramon Rocha Querioz (Brazil)
Anthony Casado (Canada)
Kyrylo Khudaiev (Ukraine)
Mateo Vaihu (New Zealand)
Mohamed Amine Fakhfakh (Tunisia)
Urs Kalecinski (Germany)
Junior Javorski (Brazil)
Tony Duong (USA)
Vahid Badpei (Iran)
Darwin Andres Uribe Aristizabal (Colombia)
Lamar Shaw (USA)
Alexander Westermeier (Germany)
Carlos Dommar (USA
Neil Currey (UK)
Camilo Diaz (Colombia)
Tyler Johnson (Canada)
Emanuele Ricotti (Italy)
Jaehun Park (South Korea)
Marco Ruz (France)
Ali Poladvand (Iran)
Fabian Mayr (Austria)
Jonathan Pelkey (USA)
Jae Pil Song (South Korea)
Chen Kang (China)
Gabriel Zancanelli (Brazil)
Josh Eastham (UK)
Courage Opara (USA)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Valentin Petrov (Bulgaria), 22
Tommy Clark (USA), 18
Jesus Rodriguez Sendra (Spain), 14
Julian Castano (Colombia), 14
Kelvin Hinde (USA), 13
Cody Amey (Canada), 13
Abdullah Alsairafi (Kuwait), 12
Ruben Stouth (USA), 12
Hyoung Joo Kwon (South Korea), 12
Jeff Hallenbeck (USA), 11
John Le (Canada), 11
Hubert Kulczynski (Poland), 10
Dancovea Anderson (USA), 9
Kim Santos (USA), 9
Shane Cullen (Ireland), 8
Romain Ramassamy (Canada), 8
Abdullah Wael Alrabiah (Saudi Arabia), 8
Fabio Junior Ramos Vale (Brazil), 8
Adely Annorat (USA), 8
Bryan Jones (USA), 7
Jack Connor (UK), 7
Jordan Plantiko (USA), 7
Justin Badurina (USA), 7
Ramone Haye (Canada), 7
Damien Patrick (USA), 7
Brandon Kidd (USA), 7
Seonghun Park (South Korea), 7
Vincent Craine (Ireland), 6
Sabur Favors (USA), 6
Blake Course (Canada), 6
Daniel Costa (USA), 6
Kellen Wilson (Canada), 6
Massoud Harouni (Iran), 6
Armando Aman (USA), 6
Laszlo Kiraly (Hungary), 5
Roberto Martinez Pizana (Spain), 5
Duquann Hinton (USA), 5
Andrew Wilson (USA), 5
Eric Abelon (USA), 5
Mehmet Emin Baydilli (Turkey), 5
Ethan Gohari (Australia), 5
Jay Warren (USA), 4
Toto Djong (USA), 4
Brandon Williams (USA), 4
Jorge Tabet Aleixandre (Spain), 4
Artem Puchkov (Russia), 4
Tywuan Williams (USA), 4
Shivas Higa (USA), 4
Jonathan Seok (New Zealand), 4
Jason Strayhand (USA), 4
Jeremy Dutra (USA), 4
Michael Johnson (USA), 4
Derek Duczynski (USA), 4
Tony Davis (USA), 4
Jorge Luis Guerrero Gallegos (Mexico), 4
Tyler Tallent (USA), 3
Aaron Sparenberg (USA), 3
Andrea Mammoli (Italy), 3
Hany Saeed (Egypt), 3
Ramon Taijeron (USA), 3
Pavel Szotkowski (Poland), 3
Hassan Mahdi Abdulreda (Saudi Arabia), 3
Erik Alstrup (Canada), 3
Luis Garcia Martinez (Spain), 3
Grant Pieterse (New Zealand), 3
Yousef Aldosari (Saudi Arabia), 3
Julio Cesar Alimiento Simoes (Brazil), 3
Abdullah Albakri (Saudi Arabia), 3
Mohamed Kazem Zolfaghari (Iran), 3
Ali Shamsghamar (Iran), 3
Jared Keys (USA), 3
Woogyum Kim (South Korea), 3
Edwin Underwood (Italy), 3
Luan de Souza Bento (Brazil), 3
Jared Thompson (USA), 3
Adam Beveridge (Canada), 3
Wilfredo Victoria (USA), 3
Diego Alejandro Galindo (Colombia), 3
Muneer Al Jassas (Saudi Arabia), 3
Domenick DiBenedetto (USA), 2
Yevhenii Mykhailenko (Ukraine), 2
Harold Bright, Jr (USA), 2
Daniel Strong (USA), 2
Ulisses De Andrade (USA), 2
Paul Kanu (USA), 2
Vladimir Sizov (USA), 2
Paulo Henrique (Brazil), 2
Ayham Alaws (Germany), 2
Ahmad Ahmad (Iraq), 2
Michael Kingsworth (New Zealand), 2
Ahmed Aljar (Saudi Arabia), 2
Abdelkarim Ammari (Morocco), 2
Kenneth Owens (USA), 2
Anthony Barbera III (USA), 2
Dino Estrada (USA), 2
In Seong You (South Korea), 2
Felipe Marins (Brazil), 2
Ji Hoon Bang (South Korea), 2
Joe Brighty (UK), 2
Jason Theobald (USA), 1
Petar Duper (Italy), 1
Brandon Cooper (USA), 1
James Adams (USA), 1
Shin Kodama (Japan), 1
German Pastor (Spain), 1
Zoheb Razak (New Zealand), 1
Michael Bell (USA), 1
Maycon Viana da Silva (Brazil), 1
Bartley Weaver IV (USA), 1
Omar Khaldi (Morocco), 1
Laconia Seymour (USA), 1
Daniil Famponte (USA), 1
Jordan Moore (USA), 1
Norbert Zakar-Balogh (Hungary), 1
Shanti Mitchell (South Africa), 1
Siem Goossens (Netherlands), 1
Isaac Bauer (Canada), 1
Florian Poirson (France), 1

MEN’S PHYSIQUE OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (49)
Riccardo Croci (Italy)
Jahvair Mullings (USA)
Bhuwan Chauhan (India)
Terrence Teo Kok Hua (Malaysia)
Yousef Al Shaban (Kuwait)
Ryan Terry (UK)
Brandon Hendrickson (USA)
Erin Banks (USA
Diogo Montenegro (Brazil)
Raymont Edmonds (USA)
Carlos DeOliveira (USA)
Daniel Ammons (USA)
Kyron Holden (USA)
Ahmed Shoukry (Egypt)
Balint Nemeth (Hungary)
Alessandro Cavagnola (Italy)
Yukihiro Yuasa (Japan)
Zheyu Zhang (China)
Arya Saffaie (USA)
Vincius Mateus Viera Lima (Brazil)
David Mazzolari (Italy)
Mahmood Al-Maghrabi (Bahrain)
Emanual Hunter (USA)
Hossein Karimi (Iran)
Bong Seok Choi (South Korea)
Imran Khan (Qatar)
Ponpaisan Ruangsangpen (Thailand)
Jason Huynh (USA)
Benquil Marigny (USA)
Myron Griffin (USA)
Fabrizio Dos Santos Silva (Australia)
Sadik Hadzovic (USA)
Alexander Toplyn (USA)
Mehdi Kabbadj (Morocco)
Steven Cao (USA)
Vitor Chaves (Brazil)
Clarence McSpadden (USA)
JuXian He (China)
Ali Bilal (Belgium)
Edvan Palmeira (Brazil)
Nicolas Koeu (USA)
Youcef Djoudi (France)
Montae Bailey (USA)
Charjo Grant (USA)
Elton Mota (Portugal)
Corey Morris (USA)
Rodrigue Chesnier (France)
Felipe Franco (Brazil)
Shun Kaneko (Japan)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Emile Walker (UK), 21
Furkan Er (Turkey), 19
Jeremiah Maxey (USA), 19
Reuben Glass (USA), 16
Burak King (USA), 16
Jeffrey Darko (UK), 12
Antoine Weatherspoon (USA), 12
Ramses Rams (USA), 12
Daniel Leone (Italy), 12
Andre Ferguson (USA), 12
Joshua Guidry (USA), 10
Ikenna Amaliri (USA), 9
Andrei Lincan (Romania), 9
Shogo Sato (Japan), 9
Ryan John-Baptiste (UK), 8
Yasser Fernando Chala Blandon (Colombia), 8
Hong Xiao Long (China), 8
Farouq Ishimoto (Japan), 8
Sharif Reid (USA), 8
Mark Robinson (USA), 8
Chevy Phillips (Canada), 8
Andrea Mosti (Italy), 8
Anthony Gilkes (USA), 7
Chidube Anene (USA), 7
Sidy Pouye (Spain), 7
Cam Harris (USA), 7
Emmanuel Costa (Brazil), 7
Andre Smith (USA), 6
Hirokawa Shoichi (Japan), 6
Evan Kanu (USA), 6
Omer Bahmed (Qatar), 6
Lamar McNeil Smith (USA), 6
Jeremy Potvin (USA), 6
Rafael Oliveira (Brazil), 6
Romane Lanceford (UK), 5
Suruqah Shabazz (USA), 5
Steven Pettis (USA), 5
Charles Paquette (Canada), 5
Francisco de la Cruz (Canada), 5
Anthony Chinakwe (USA), 5
Bryan Blackman (USA), 5
Deke Roderique-Walker (USA), 5
Jeremy Coleman (USA), 5
Anderson da Silva Arruda (Brazil), 5
Joseph Lee (USA), 4
Yashar Anbari (Iran), 4
Alex Woodson (USA), 4
Reynel Chavez Pulido (USA), 4
Sanad Alsanad (Kuwait), 4
Anton Antipov (USA), 4
Michael Williams (USA), 4
Ali Hussain Jafar (Kuwait), 4
Yoon Sung Lee (South Korea), 4
Bader Alsabri (Kuwait), 4
Joven Sagabain (Philippines), 4
Eddie Lusk III (USA), 4
Ashley Patillo (USA), 4
Antonio Smothers (USA), 4
Viet Doan (Australia), 4
Nur Irfan Bin Ahmad (Singapore), 4
Josh Bridgman (UK), 4
Tyler Smith (UK), 4
Luis Anthony Del Rosario (Costa Rica), 4
Frank Worley (USA), 4
Edward Kato (Japan), 4
Miroslav Juricek (Czech Republic), 3
Micah Thomas, Jr (USA), 3
Marlon Sanchez (Netherlands), 3
Ismael Dominguez (Mexico), 3
Dawid Wachelka (Poland), 3
Yujin Lee (South Korea), 3
Andre Ferguson (USA), 3
Juan Manuel Gomez (Colombia), 3
Seungho Chae (South Korea), 3
Joshua Eng Cherng Shin (Malaysia), 3
Christopher Barr (USA), 3
Joseph Mencel (Australia), 3
John Sarmiento (USA), 3
Rhyan Clark (USA), 3
Minsu Kim (South Korea), 3
Joshua Dennison (USA), 3
Xezekiel Afanou (Canada), 3
Winston Sullivan (USA), 3
Shannon Davis (UK), 3
Pedro Lima (Brazil), 3
Tomohito Koike (Japan), 3
Alexis Gonzalez Benitez (Spain), 2
Joquim Camps Angel (Spain), 2
Hachemi Hemza (Algeria), 2
Godfrey Sironda (USA), 2
Denis Gusev (Russia), 2
Hashem Alfotewi (Saudi Arabia), 2
Bum Su Park (South Korea), 2
Karim Esmat Sadek (Kuwait), 2
Nishant Bansai (India), 2
Franky Yan (USA), 2
Ali Raza (Australia), 2
Ajith Raja (India), 2
Fabian Faber (Germany), 2
Javiohn Seymore (USA), 2
Taylor Wilson (USA), 2
Omar Suleiman (UK), 2
Leonardo Vecchiato (Italy), 2
Victor Ramirez (Venezuela), 2
St. Michael Moodie (Jamaica), 2
Zach Savoie (USA), 2
Tyler James (USA), 1
Febo Gambacorta (Italy), 1
Rodney Harvey (USA), 1
Youseff Hassan (Egypt), 1
Mu Ying Zhai (China), 1
Stevelon Dennis (USA), 1
Ammar Shlash (Jordan), 1
Abdulaziz Al-Mohandes (Saudi Arabia), 1
Woo Young Seo (South Korea), 1
Hamad Al Dosari (Bahrain), 1
Mohammad Afroz Khichi (India), 1
Brett Mario Jackson, Jr (USA), 1
Mohammed Al Kindy (Oman), 1
Gary Cooper (USA), 1
Jeong Hyeong Jo (South Korea), 1
William Amorim de Aguiar (Brazil), 1
Oussah Dith (USA), 1
Akbar Sarbaz Sarkhanlo (Canada), 1

MS. OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (16)
Andrea Shaw (USA)
Helle Trevino (USA)
Margie Martin (USA)
Nadia Capostosto (Italy)
MayLa Ash (USA)
Eva Montgomery (USA)
Theresa Ivancik (USA)
Donna Salib (USA)
Lisa Kudrey (Canada)
Danielle Willis (USA)
Reshanna Boswell (USA)
Leyvina Rodrigues Barros (Brazil)
Branka Njegovec (Croatia)
Michaela Aycock (USA)
Angela Teo (USA)
Chelsea Dion (USA)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Michelle Jin (USA), 22
Sherry Priami (USA), 17
Mona Poursaleh (Canada), 12
Stephanie Flesher (USA), 12
Alcione Barreto (Brazil), 12
Sheena Ohlig (USA), 12
Irene Andersen (Sweden), 11
Yesenia Garcia Speck (Spain), 10
Michelle Brent (USA), 7
Claudia Mocciaro (Italy), 7
Tananarive Huie (Canada), 6
Keisha Oliver (USA), 6
Gisela Nunes Chan (China), 6
Julia Foery (Switzerland), 6
Saqweta Barrino (USA), 6
Victoria Dominguez (USA), 6
Anastasia Leonova (Russia), 5
Erika Dancova (USA), 5
Gabriela Pena (USA), 5
Anastasia Korableva (Russia), 4
Kelly LeFevre (USA), 4
Tiana Flex (South Africa), 3
Felicia Spatarescu (Spain), 3
Ivana Dvorakova (Czech Republic), 3
Leah Dennie (USA), 3
Jeanie Welker (USA), 3
Takeela Reddrick (USA), 2
Sonia Cabre Pasani (Spain), 1
Jade Beverly (USA), 1

FITNESS OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (16)
Missy Truscott (USA)
Allison Kramer (USA)
Michelle Fredua-Mensah (UK)
Whitney Jones (USA)
Oksana Grishina (Russia)
Terra Plum (Canada)
Minna Pajulahti (Finland)
Adela Garcia (USA)
Andrea Glass (USA)
Ariel Khadr (USA)
Stephanie Jones (USA)
Tamara Vahn (Canada)
Alix Small (Scotland)
Abby Bolton (Canada)
Sara Kovach (USA)
Aurika Tyrgale (Russia)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Jaclyn Baker (USA), 32
Kate Errington (UK), 21
Danielle DaCosta (Canada), 17
Giorgia Foroni (Italy), 12
Corina Harkelarod (USA), 11
Corinne Elizabeth Bean (USA), 11
Michelle Gales (USA), 11
Cong Mou (China), 9
Cerise deCardenas (USA), 8
Alayne Corum (USA), 7
Kamarae Morales (USA), 5
Danielle Chikeles (USA), 4
Rene Brosch (USA), 4
Ashley Downes (USA), 4
Noemie Champagne-Cloutier (Canada), 4
Heather Coscia (USA), 4
Kimberly Baliutavicius (USA), 3
Abbie Elsner (USA), 3
Stacy Dawn (USA), 2
Nicolette Spencer (USA), 2
Susana Beatriz Cacavieli (Argentina), 1

FIGURE OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (29)
Anna Gasior (Poland)
Cydney Gillon (USA)
Natalia Soltero (Mexico)
Stephanie Gibson (USA)
Bojana Vasiljevic (USA)
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
Aksana Yukhno (Belarus)
Maria Luisa Baeza Diaz (USA)
Tereza Linhartova (Czech Republic)
Jennifer Zienert (Germany)
Felecia Harris (USA)
Angelita Lopez (USA)
Lola Montez (Canada)
Nicole Zenobia Graham (USA)
LaToyia Farley (USA)
Shanice Abrams (USA)
Jossie Nathali Alarcon Becerra (Mexico)
Hanwool Park (South Korea)
Shelace Shoemaker (USA)
Samantha Jerring (USA)
Michele Da Silva Pinto (Brazil)
Lena Ramstiner (Germany)
Karina Grau (Paraguay)
Nadia Bradfort (USA)
Wendy Fortino (USA)
Valerie Ratelle (Canada)
Julia Champlin (USA)
Adela Ondrejovicova (Slovakia)
An Da Jeong (South Korea)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Erika Morales Morgan (Guatemala), 22
Autumn Cleveland (USA), 19
Maryam Bamdad (Canada), 14
Zulfiya Bitiyeva (Kazakhstan), 12
Gabriela Linhartova (Czech Republic), 12
Yelena Larina (USA), 11
Paula Ranta (Finland), 11
Manon Dutilly (France), 10
Adela Ondrejovicova (Slovakia), 10
Mandy Urner (Canada), 10
Anita Davis (USA), 10
Danielle Rose (USA), 10
Veronica Gallego Garcia (Spain), 9
Sh’Nere Mattise Deas (USA), 9
Kim Clark (USA), 9
Her Un (South Korea), 9
Lisa Marie Schleifer (Germany), 8
Cherish Richardson (USA), 8
Katerina Aninao (USA), 7
Maude Exantus (USA), 7
Melissa Cech (Canada), 7
Maggie Watson (Canada), 7
Martina Yabekova (Canada), 6
Courtney Jacobs (USA), 6
Anna Banks (Poland), 5
Desiree Alferes (USA), 5
Dalila Alegria (USA), 5
Madison Dinges (USA), 5
Sandra Grajales (Mexico), 4
Larhanna Robinson (USA), 4
Asmaa Salimi (Canada), 4
Tarryn Garlington (USA), 4
Melissa Brodsky (USA), 4
Simei Pimentel de Jesus (Brazil), 4
Thais Cabrices Werner (USA), 4
Belinda Hope (USA), 3
Annelies Charlotte Fortuin (Netherlands), 3
Nakeisha Scruggs (USA), 3
Daiane Aparecida (Brazil), 3
Gabriela Consolmagno (USA), 3
Brittany Offers (Canada), 3
Hannah Prause (Germany), 3
EunJin Cho (South Korea), 3
Tamera Barrett (USA), 3
Oyku Basar (Turkey), 2
Alissa Carpio (USA), 2
Militsa Rivera (USA), 2
Shana Malcolm (USA), 2
Elaine Vitta (Brazil), 2
Rejoice Godwin (Spain), 2
Jennifer Reece (Canada), 2
China Green (UK), 2
Min Joo Yoon (South Korea), 2
Nora Raquel Martinez Jara (Paraguay), 2
Felisha Livezey (USA), 2
Olesya Kochura (Russia), 1
Stephanie Koerber (USA), 1
Bree Marsh (USA), 1
Kiah Tiller (USA), 1
Kristen McGregor (Jamaica), 1
Kamilla Santos de Alencastro (Brazil), 1
Nadine Claudia Huber (Germany), 1
Spree Dyess (USA), 1
Jessica Baltazar (USA), 1
Claudia Noelle Poux (USA), 1

BIKINI OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (44)
Roxana Marquez (Mexico)
Jennifer Dorie (Canada)
Elisa Pecini (Brazil)
Ashley Kaltwasser (USA)
Ottavia Mazza (Italy)
Phoebe Hagan (UK)
Lauralie Chapados (Canada)
Francesca Stoico (Italy)
Jourdanne Lee (Canada)
Wiktoria Gasior (Poland)
Ivanna Escandar (Spain)
Allison Testu (France)
Sally-Anne Kato (Japan)
Shenese Case (Canada)
Alessia Facchin (Italy)
Cristiane Silveira (Brazil)
Jennifer Ronzitti (USA)
Danielle Phelps (USA)
Yan Gao (New Zealand)
Maureen Blanquisco (Norway)
Eli Fernandez (Mexico)
Jil Meret Schmitz (Thailand)
Ashlyn Little (USA)
Ha Yeun Kim (South Korea)
Aleksandra Banda (Australia)
Janet Layug (USA)
Lucia Malavaze (USA)
Sierra Swann (USA)
Gabriella Mohamed (USA)
Ji Bin Park (South Korea)
Jordan Fisher (USA)
Kristina Brunauer (Austria)
Erin Stern (USA)
Bola Seo (South Korea)
Susana Aramayo (Argentina)
Jessica Wilson (USA)
Laura Ziv (France)
Aimee Leann Velasquez (USA)
Cheuk Nam Karen Yuen (HKSAR)
Daraja Hill (USA)
Shelby Pierce (USA)
Vania Auguste (USA)
Jordan Brannon (USA)
Yurika Shigemoto (Japan)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Jodie Yuncker (USA), 27
Gessica Brun (Brazil), 16
India Paulino (USA), 15
Stine Hansen (Denmark), 14
Jasmine Gonzalez (USA), 14
Noora Mahonen (Finland), 13
Jessica Nicole Dolias (USA), 13
Eszter Oczella (Hungary), 13
Romina Basualdo (Argentina), 7
Adair Libbrecht (Canada), 12
Liana Giannamore (USA), 12
Elizaveta Shmukler (Japan), 12
Anna Setlak (Italy), 11
Lawna Dunbar (USA), 10
Ana Maria Vintu (Italy), 8
Mahsa Akbarimehr (USA), 8
Shanae DiCicco (Australia), 8
Anastasia Gonzalez Andreu (Spain), 7
Marie Isobe (Japan), 7
Diane Brunet (Canada), 7
Lauren Dannenmiller (USA), 7
Sara Choi (South Korea), 7
Karen Wall (Canada), 7
Yuma Kurokawa (Japan), 7
Phoebe Hagan (UK), 6
Hye Kyeong Hwang (South Korea), 6
Maria Goncalves (USA), 6
Marie-Eve Duscheneau (Canada), 6
Liana Martinez (USA), 6
Jade-Kelsie Wolfenden (UK), 6
Malu Duarte (Brazil), 6
Adrianna Kaczmarek (Poland), 6
Melissa Carver (Australia), 5
Miho Shibutani (Japan), 5
Rukiye Solak (Turkey), 5
Carla Garthwaite (USA), 5
Alice Cocco (Italy), 5
Chloe Margraitner (Switzerland), 5
Nittaya Kongthun (Thailand), 5
Maria Julia da Silva de Lemos (Brazil), 4
Hope Harper (USA), 4
Adrianne Onofrei (USA), 4
Tatiana Lanovenko (Russia), 4
Matilde Biagini (Italy), 4
Calysta Cornell (USA), 4
Kate Mickleson (New Zealand), 4
A Reum Song (South Korea), 4
Jessica Jones (USA), 4
Peyton Hunton (USA), 4
Jessica Miller (USA), 4
Eun Jung Kim (South Korea), 4
Hyo Jung Kim (South Korea), 4
Aimee Leann Velasquez (USA), 4
Eliana Guzman Reyes (Spain), 3
Evita Breide (Spain), 3
Halanna Jully (Brazil), 3
Elizabet Vang (Faroe Islands), 3
Rachel Linares (USA), 3
Marisa Woo (USA), 3
Chloe Hunter (New Zealand), 3
Ariel Barley (USA), 3
Yeoni Lee (South Korea), 3
Calista McKenzie (Australia), 3
Bridget Bailey (Australia), 3
Tae Rin Kim (South Korea), 3
Tara Grier (USA), 3
Mina Kim (South Korea), 3
Shaina Garcia (Australia), 3
Asaka Kimura (Japan), 3
Cassie Hunter (UK), 2
Denetra Blackshear (USA), 2
Mirian Barbosa (Brazil), 2
Aimee Jacobs (New Zealand), 2
Elisangela Angell (Brazil), 2
Nicole Tan (Australia), 2
Janine Herrera (USA), 2
Jessica Teles Machado (Brazil), 2
Amanda Marques (Brazil), 2
Yuna Kang (South Korea), 2
Tessa Barresi (Canada), 2
Lucy Edwards (UK), 2
Heather Hei Man Kam (HKSAR), 2
Hope Castelli (USA), 2
Min Hee Baek (Japan), 2
Theresa Miller (USA), 1
Aneta Szoltysek (Poland), 1
Melanie Cyr (Canada), 1
Danielle Combs (USA), 1
Herlayne Braga (Brazil), 1
Catherine Daniel (New Zealand), 1
Marissa Rivero (USA), 1
Uchral Byambatseren (Mongolia), 1
Rachael Oberst (USA), 1
Leslie Billups (USA), 1
Karene Gonzalez (USA), 1
Na Young Choi (South Korea), 1
Ha Yeun Kim (South Korea), 1
Mary Newton (USA), 1
Lillian Lopez (Mexico), 1
Debora Carvalho (Brazil), 1
Valentina Cuevas Porto (Argentina), 1
Wan Lam Samantha Kwan (HKSAR), 1
Nicole Guggia (USA), 1
WOMEN’S PHYSIQUE OLYMPIA

OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (16)
Sarah Villegas (USA)
Natalia Abraham Coelho (USA)
Brooke Walker (USA)
Anne-Lorranie Mohn (France)
Kristy Cox (USA)
Ivie Rhein (USA)
Rachel Daniels (USA)
Christelle Zarovska (USA)
Marie-Soulange Essoh (USA)
Ji Hye Lee (South Korea)
Chelsey Worster (USA)
Claudia Gabriela de Leon Pardo (Mexico)
Barbara Menage (France)
Ashley Jones (USA)
Jeannie Feldman (USA)
Melissa Teich (USA)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Caroline Alves Dos Santos (Brazil), 23
Ana Harias (USA), 22
Natalie Rae Wolfe (USA), 13
Emilija Martic (Canada), 12
Penpraghai Tiangngok (Thailand), 10
Justine Albert (USA), 10
Alexis Sullivan (USA), 9
Daniely Castilho (Brazil), 9
Elisama Manuel Benta Zorzetto (Brazil), 9
Diana Schnaidt (USA), 9
Amanda Machado (USA), 8
Jonquil Baugh (USA), 8
Emily Renee Schubert (USA), 7
Lisa McLean (Canada), 7
Alex Hall (USA), 7
Eleonora Dobrinina (Canada), 7
Birgit Andersch (Austria), 7
Elena Aviles Romero (Spain), 7
Marea Henriquez (Netherlands), 6
Maria Redman (USA), 6
Amanda Peles (USA), 6
Jody Johanson (Canada), 6
Ann Gruber (USA), 6
Manuella Monteiro (France), 6
Alide Oprey (Hungary), 6
Eve Gagnon (Canada), 5
Jessica Belt (USA), 5
Orlandina Balan (USA), 5
Jazmin Lira Flores (Mexico), 5
Takeela Reddrick (USA), 5
Michele Steeves (USA), 5
Jodi Lyons (USA), 4
Ilaria Armeni (UK), 4
Jessica Martin (USA), 4
Maria Barba (USA), 4
Marysel Cruz (Puerto Rico), 4
Pamela Canfield (USA), 4
Rachel Reid (USA), 3
Tina Mauer Guadarrama (USA), 3
Yarelis Ramos Perez (Puerto Rico), 3
Marianne Von Gierke (Chile), 3
Ana Feijo (Brazil), 3
Jeanette Johansson (Sweden), 2
Maria Quennie Liberman (Canada), 2
Naiana Silva Cruz (Brazil), 2
Jennifer Faccinto (USA), 1
Layla Ikahihifo (USA), 1
Donna Williams (USA), 1
Ana Aleixa (Brazil), 1
Gessica Campbell (USA), 1

WELLNESS OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (24)
Casey DeLong (USA)
Francielle Mattos (Brazil)
Angela Borges (Brazil)
Isabelle Nunes (Brazil)
Giselle Machado (Brazil)
Anna Mroczkowska (Poland)
Yarishna Ayala (Puerto Rico)
Sunny Andrews (USA)
Juliana Mota Esteso (France)
Kassandra Gillis (Canada)
Barbara Cesar (USA)
Julia Chitarra (Brazil)
Marissa Andrews (USA)
Devone Martin (USA)
Daisha Johnson (USA)
Kelly Purcell (USA)
Hannah Son (South Korea)
Rayane Fogal de Souza Santana (Brazil)
Synara Santana (Brazil)
Isamara Santos (Brazil)
Catarina de Sousa (Portugal)
Diana Laura Verduzco Carreno (Mexico)
Devyn Cambre (USA)
Bruna Seredich (USA)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Jasmine Payne (USA), 29
Nerilde Garcia Strey (Spain), 27
Leonida Ciobu (Moldova), 21
Emily Azzarello (Canada), 15
Judian Winston (USA), 12
Lorena Ragusa (USA), 10
Sheila Martins (USA), 10
Alexis Rosalia Figueroa Quesada (Mexico), 10
Lili Dong (USA), 10
Brooke Donnelly (USA), 9
Michelle Ibata (Brazil), 9
Celeste Morales (USA), 8
Rafaele Zen (Brazil), 8
Carina Marques (Switzerland), 8
Priscilla Lynd (USA), 8
Aysegul Besli (Turkey), 7
Anne Marie Gobeil (Canada), 7
Alejandra LaFonseca (Puerto Rico), 7
Alexis Adams (USA), 7
Maria Paulette Aranguren (Spain), 6
Daniela Delana (Italy), 6
Lisa Christin Meiswinkel (Germany), 6
Claire Cochet (France), 6
Charlene Mas (France), 5
Michelle Capponi (Switzerland), 5
Normarie Fonseca (Puerto Rico), 5
Kayla Rossi (USA), 5
Amanda Werner (USA), 4
Pamela Bonaccorso (Italy), 4
Alisha Sturkie (USA), 4
Tarcila de Almeida Moura (Brazil), 4
Amanda Rezende (USA), 4
Tracy Williams (USA), 4
Angela White (USA), 4
Tatum Schneidmiller (USA), 4
Min Ju Yoon (South Korea), 4
Alexis Figueroa Quesada (Mexico), 4
Kat Williams (USA), 4
Karen Brandao (Brazil), 4
Zelma Santos (USA), 3
Carrie Goforth (USA), 3
Rayane Fogal (Brazil), 3
Mariela Peres Carvalho (Brazil), 3
Leticia Allen (USA), 3
Mia Samuels (USA), 3
Hye Yoon Kim (South Korea), 3
Amanda Burnett (USA), 3
Frida Paulsen (Sweden), 3
Jenny Smith (USA), 2
Luz Rodriguez (Mexico), 2
Martyna Staszewska-Tiu (Poland), 2
Renata Guaraciaba (Brazil), 2
Melitza Guerrero (USA), 2
Dohee Kim (South Korea), 2
Marcela Matos (Brazil), 2
Avis Evans (USA), 1
Tatiany Vaillant (Brazil), 1
Laleska Bruschi (Brazil), 1
Figen Sahin (UK), 1
Debora Pereira (Brazil), 1
Rachel Lee (USA), 1
Amanda Weis (USA), 1
Tarcila Moura (Brazil), 1
Jenne de Manincor (USA), 1
Yoon Soo Min (South Korea), 1
Jen Scarborough Zollars (USA), 1
Renee Harshey (USA), 1

WHEELCHAIR OLYMPIA
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (9)
Harold Kelley (USA)
Gabriele Andriulli (Italy)
Antoni Khadraoui (Sweden)
Adelfo Cerame, Jr (USA)
Tyler Brey (USA)
Tory Jones (Canada)
Pierre Kavalin (Brazil)
Woody Belfort (Canada)
Bradley Betts (USA)

KLASYFIKACJA PUNKTOWA:
Chad McCrary (USA), 17
Abraham Sanchez (USA), 8



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2022-09-02 21:01:08
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4343 Napisanych postów 48639 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 520124
Big Ramy, aktualny Mr. Olympia 18 tygodni przed, waga 153 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4169 Napisanych postów 14183 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375971
Clarida jest w obu kategoriach, on moze startowac w 212 i open? Z tego co wiem, derek chcial startowac tez w open ale wlodarze robili mu pod gorke a clarida wygral zawody open z tad ma slot a 212 moze startowac dozywotnio bez kwalifikacji, poniewaz mial tytul mro... watpie zeby poszli na cos takiego?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1483 Napisanych postów 19387 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 726213
lordknaga
Clarida jest w obu kategoriach, on moze startowac w 212 i open? Z tego co wiem, derek chcial startowac tez w open ale wlodarze robili mu pod gorke a clarida wygral zawody open z tad ma slot a 212 moze startowac dozywotnio bez kwalifikacji, poniewaz mial tytul mro... watpie zeby poszli na cos takiego?


Angel Calderon również tak jak Clarida, jest i w Open i w 212. To nie znaczy jednak że oni będą startować i w jednej i w drugiej kategorii. Clarida, tak jak napisałeś, przez tytuł Mr.Olympia 212, ma dożywotnia kwalifikacje, w Open wygrał jeden konkurs więc też się zakwalifikował do Mr.O Open.
Calderon wygrał zawody 212 i zawody Open wiec też ma kwalifikacje. Ale według reguł IFBB Pro, żaden z nich nie może startować w dwóch kategoriach w jednym konkursie. Muszą jeden wybrać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4169 Napisanych postów 14183 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375971
clarida imo nie przeskoczy dereka jesli ten bedzie w formie... rok temu clarida mial lepsza forme niz wlasnie derek a i tak przegral... mysle ze pojdzie do open i bedzie chcial pokazac ze jest prawdziwym giant killerem i wkrecic sie minimum do top6 ale watpie ze przy takiej obsadzie bedzie nawet w pierwszej dziesiatce, chyba ze reszta naprawde nawali z forma a on bedzie dociety na wior... on zreszta w 212 wyglada na malego to w open przy wiekszosci bedzie wygladal jak ich syn
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 8620 Napisanych postów 29015 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 720941
212 OLYMPIA (do 96 kg)
OSOBY ZAKWALIFIKOWANE: (25)
Derek Lunsford (USA)
Shaun Clarida (USA)
Kamal Elgargni (Libya)
Mohamed El Azim (Egypt)
Ahmad Ashkanani (Kuwait)
Angel Calderon Frias (Spain)
Felipe Moraes (Brazil)
Oleh Kryvyi (Ukraine)
Douglas Connor (USA)
David Henry (USA)
Anwar Al Balushi (Oman)
Yunlong Ping (China)
Bryan Balzano (US)
Robert Taylor (UK)
Lucas Silva Coelho (Brazil)
Noel Adame (USA)
Hossein Kalateh (Canada)
Oswaldo Gonzalez (USA
Ahmed Fawzi (Iraq)
Jafar Ghaffarnezhad Azizi (Iran)

Ayat Baghri (Iran)


Dean White (UK)
Dectric Lewis (USA)
Keone Pearson (USA)
Kerrith Baijjo (USA)

Miałem okazję poznać Ayata przy treningu z Robertem Zielonką .
Fajnie ,że udało mu się zakwalifikować.
Może przed OLympia jeszcze będzie okazja się spotkać i pstryknąć parę zdjęc ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 13871 Napisanych postów 51713 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 394009
W tym roku Open szykuje się bardzo ciekawie. Dla mnie to chyba już dawno nie było tak wielu zawodników, których jestem ciekawy.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5118
lordknaga
clarida imo nie przeskoczy dereka jesli ten bedzie w formie... rok temu clarida mial lepsza forme niz wlasnie derek a i tak przegral... mysle ze pojdzie do open i bedzie chcial pokazac ze jest prawdziwym giant killerem i wkrecic sie minimum do top6 ale watpie ze przy takiej obsadzie bedzie nawet w pierwszej dziesiatce, chyba ze reszta naprawde nawali z forma a on bedzie dociety na wior... on zreszta w 212 wyglada na malego to w open przy wiekszosci bedzie wygladal jak ich syn


kurcze ale z tym to sie z Toba nie zgodze, bo wlasnie Derek mial taka forme ze przy nim Clarida wygladal idealnie na drugie miejsce... plecy Derek mial takie wrecz nie z tej ziemi...

ale Cytujac klasyka to moja i Twoja subiektywna opinia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4169 Napisanych postów 14183 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375971
oczywiscie kazdy ma swoja hehe, jak dla mnie clarida mial najlepsza forme ze wszystkich tak samo jak rok wczesniej kiedy wygral(oczywiscie z patrzac na fotki, bo mnie tam nie bylo rok przed derek przegral tylko dlatego ze mial slaba forme, bo jesli chodzi o gen to on by mogl by byc imo w top6 open z palcem w d***e

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5118
lordknaga
oczywiscie kazdy ma swoja hehe, jak dla mnie clarida mial najlepsza forme ze wszystkich tak samo jak rok wczesniej kiedy wygral(oczywiscie z patrzac na fotki, bo mnie tam nie bylo rok przed derek przegral tylko dlatego ze mial slaba forme, bo jesli chodzi o gen to on by mogl by byc imo w top6 open z palcem w d***e


powiem Tobie ja sie poswiecilem i w nocy zajrzalem na jakims streamie i jak derek rozlozyl plecy to normalnie kopara opadla... a Clarida juz nie ma miejsca zeby dodawac kg bo to juz bedzie powoli wygladal jak napuchniety ludzik michelin :D

koniec koncow 2 lata temu mały rozj.. system do kwadratu w zeszlym roku derek to czekamy teraz na rewanz bedzie ciekawie :)

i tez sie z Toba zgadzam obecnie derek juz moze spokojnie w open namieszac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4169 Napisanych postów 14183 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375971
ja za claridy sylwetka nigdy nie przepadalem a powiem wrecz ze w ogole mi sie nie podoba jest nabity do granic a mozna i powiedziec ze ponad granice no i forme mial swietna ale to jest karzel z twarza dziecka - wiem ze to sie nie liczy w bb jakos dziwnie mi sie na niego patrzy na zawodach... wiem ze nie ladnie napisze, ale to tak jak by zawodnika z paraolimpiady wsadzili do normalnej olimpiady i dali mu wygrac... ale jak curry zdobyl wczesniej mro, ktorego sledze od samego poczatku jak tylko byl pro i w BSN i byl on jednym z najbardziej (nawet nie wiem jak to nazwac) bez-progresowych, bez formowych zawodnikow i udalo mi sie jakos uciulac sandowa, to i clardzie tez jakos poszlo, ale jak to mowie, ze braku laku, bo obsada byla poprostu zalowa, jakos im sie to udalo...


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 9/5/2022 1:17:43 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAMIENNA RZEŹBA 2022

nutloveb