SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2020

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 82110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402338
Possible
Wczoraj tak właśnie przez myśl mi przeszło że Clarida pewnie nr1.
No ale trzeba przyznać że formę ma świetną.








Właśnie obejrzałem filmik z jego pozowania. Fakt forma rewelacyjna , zrobił na mnie mega wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402338
Nie rozwodzac się już nad tym czy kobiecie jest dobrze czy nie z taką ilością miesa na sobie to trzeba przyznać Paniom z kat.Ms Olimpia że na scenie robią mega wrażenie przygotowaniem i masa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
.

2
...
Napisał(a)
Usunięty przez kurbanczyk za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Miło znów zobaczyć kulturystykę kobiet.

Mam nadzieję, że Big Ramy namiesza i powalczy o top 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388179
po fotkach zaskoczony jestem open clarida tez wczoraj myslalem, ze ma za 'waska' sylwetke zeby wygrac , bo tam same klocki w 212 a forme mial najlepsza i wygral open to bonaca w ogole nie widze, ta talia w np. bicepsach przodem jest tragiczna, zreszta mi sie jego sylwetka nigdy nie podobala, nawet jak na zywo go widzialem i chyba nawet mialem z nim fotke, to zadnego wrazenia na mnie nie robil(pozytywnego wrazenia, miesa ma ale sylwetka mi sie w ogole nie podoba) ja to widze tak, albo dadza heathowi wygrana(w co watpie) albo dadza go na 3-4 miejscu zeby ladnie mowiac 'sp*****lal' dla mnie top4 to 2 arabow, heath i curry, currego nie widze jako zwyciezce, wiec mysle, ze bedzie hadi>rami>heath>curry ale curry mrolympia i jak przegra to i tak dadza go najdalej na drugie a arabom tez nie wiem czy dadza wygrac no i rami niby kompletny, te uda ta jakas abstrakcja, straszna dysproporcja jak na moje no i dol plecow to tam nie istnieje...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
.













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Już w tamtym roku wydaje mi się, ze Copan był zdecydowanie przed Bonacem ale decyzja podyktowana polityką i nawet jeśli Hadi albo Ramy w finale wykręca max to może być ciężko o zwycięstwo. Phil rzeczywiście, nie popisał się ale to było do przewidzenia, że albo wykręci taką formę, że od początku przyćmi resztę albo raczej nie powalczy. Ramy mega forma!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
lordknaga
po fotkach zaskoczony jestem open clarida tez wczoraj myslalem, ze ma za 'waska' sylwetke zeby wygrac , bo tam same klocki w 212 a forme mial najlepsza i wygral open to bonaca w ogole nie widze, ta talia w np. bicepsach przodem jest tragiczna, zreszta mi sie jego sylwetka nigdy nie podobala, nawet jak na zywo go widzialem i chyba nawet mialem z nim fotke, to zadnego wrazenia na mnie nie robil(pozytywnego wrazenia, miesa ma ale sylwetka mi sie w ogole nie podoba) ja to widze tak, albo dadza heathowi wygrana(w co watpie) albo dadza go na 3-4 miejscu zeby ladnie mowiac 'sp*****lal' dla mnie top4 to 2 arabow, heath i curry, currego nie widze jako zwyciezce, wiec mysle, ze bedzie hadi>rami>heath>curry ale curry mrolympia i jak przegra to i tak dadza go najdalej na drugie a arabom tez nie wiem czy dadza wygrac no i rami niby kompletny, te uda ta jakas abstrakcja, straszna dysproporcja jak na moje no i dol plecow to tam nie istnieje...


Hadi najbardziej kompletny, plecy ekstra, środek (nareszcie porządna krata w stawce!) chyba najlepszy. Rami o wiele lepiej niż w zeszłych latach, szczególnie w pozach bokiem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gabrella Szikszay - Katowice 1991

Następny temat

Monsteryzm Pro 2020

WHEY premium