SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 275132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 173 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Rhoden może to zgarnąć w tym roku. Phil co roku gorzej wygląda w pozach przodem. Owszem tyłem bicepsy czy najszerszy wyglądają pięknie ale traci sporo w innych pozycjach.

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ramy w ogóle w przyszłym roku nie powinien robić nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
A łydek czasem nie poprawił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
LiptonS
A łydek czasem nie poprawił ?


Nawet jeżeli, to przy takich kopytach to nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Dla mnie zwycięzcą powinien zostać Winklaar za fakt corocznego progresu. Nie chodzi mi jedynie o rozwój muskulatury, ale też harmonie i prezencje na scenie. Z każdym rokiem jego brzuch wygląda lepiej, a kontrola w tym roku była wzorcowa.
Phil mocny regres na froncie. Nie trzyma brzuszka. Podobnie Rhoden, który formę ma też świetną i dał bym go w przygotowaniu zaraz za Roellym. Bonac regres, Cedric nuda. Dexter mocno tąpnie w dół. Oliva Jr jak i Morel bez wrażenia. Kuclo niedocięty, klocowaty. Ramy kwadratowy, bez harmonii. Nathan dla mnie czarny Wolf.

1. Phil
2. Roelly
3. Rhoden
4. Nathan/Ramy
5. Ramy/ Nathan
6. Bonac/Dex

Choć dla mnie Phil powinnien wylądować na 5 lub 3 jeżeli chcielibyśmy być łagodniejsi dla byłego mistrza.


W 212 zwycięży Lewis, ale reszta świetnie przygotowana. Docięta i pękata. Quamina dociął niesamowicie w porównaniu z okresem przygotowawczym. Correia świetna sylwetka, Nicolas mega progres, piękna separacja i pękatość. Samir i jego łydki i tyły barków uwypuklone olejem.... Raymond jak zawsze w formie z naciskiem na poprawę brzucha, ale po zeszłorocznym blamażu nic dziwnego, Derek mocno musi klatę poprawić, uda też nikną przy górze, Cambronero ma lewostronny przykurcz.



Zmieniony przez - P0KI w dniu 2018-09-15 15:09:33
1

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
Po tym co widać na fotkach nie jest wcale pewne czy Phill obroni tytuł.
Może w tym roku uda się wygrać Rhodenowi. Przodem i bokiem wygląda zdecydowanie lepiej od Philla. Phill zawsze poprawia się na finały ale Rhoden tak samo.
Mam nadzieje, że będzie ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
Fajnie żeby wszyscy zawodnicy byli lepsi w finałach... Ale dla mnie obecnie najważniejsza jest forma jaką zaprezentują organizatorzy odnośnie JAKOŚCI TRANSMISJII. Bo rano była masakra. Niewiadomo czy warto wstawać…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 265 Wiek 5 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1276
Mahoney99

czego zapomniał z szatni zabrac Brandon?





Głowę ma , to chyba chodzi o... NOGI?
Są jakieś nagrody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Rhoden plecy lipa przy reszcie -z przodu ok ale ten wypadający dół brzucha też nie bardzo.
Nathan lepiej się prezentuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Phil wygra chociaz juz nie dominuje. Jako fan Bknaca musze przyznac ze w tym roku gorzej , maks 3 miejsce. Drugie Rhoden albo Roelly . Co do 212 to ja mam z Flexem taki problem ze na zdjeciach poza scena wyglada oblednie a gdy przychodza zdjecia ze scrny zawsze mi sie wydaje troche nalany i waski. Bicepsy tylem kozak , na zywo prewnie tez dlatego wygra. Mega wrazenie Shaun i Correia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tampa Pro 2018

Następny temat

lubelskie

WHEY premium