SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA NIE ISTNIEJE!

temat działu:

FILMY

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 68
Moim zdaniem to wszystko wyjasnia i duzo pomaga zrozumieć czy to jest chwilowa zajawka i czy robi to sie dla kogos czy dla siebie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 25449 Napisanych postów 259695 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331423
twój wiek mówi wszystko,motywacja nie istnieje ja mam motywację chodząc codziennie na trening i zajawkę na nie od 20 kilku lat.Brak motywacji jest tylko moim zdaniem u nieudaczników którzy tylko narzekają i im żal dupe ściska że ktos coś osiągnał.
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 2330 Napisanych postów 41098 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350243
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8461
Z tego Brandfitnessa to ja ciśne ostrą bekę. Naoglądał się on CT Fletcher'a i potem piepszy głupoty swoim widzom, że on jaki to nie jest kozak, że on ćwiczy 3,5h, i że trening powinien być długi i wycieńczający, mówił, że nie da się zrobić treningu w 1h.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 4978 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35905
Obejrzałem pierwsze 2 minuty tego materiału i więcej nie dałem rady. Gość, który jest nikim (sory ale nigdy wcześniej o nim nie słyszałem) stara się podważyć aspekty psychologiczne motywacji leżące w człowieku.

Nie mówiąc już o tym że pomija aspekt motywacji wewnętrznej (chyba że było to dalej w filmiku), która to tak naprawdę jest najmocniejsza i długofalowa.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 68
Ja osobiście gościa nie lubie i nie oglądam ten filmik mi tylko przypadł do gustu no i ja go popieram :P nie każdy musi moje zdanie popierać tak samo. ;)
Ja nie mam motywacji ja po prostu mam nawyk do sportu i czuje sie źle jak nie zrobie treningu.

Zmieniony przez - Bosila w dniu 2014-02-01 11:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 3573 Napisanych postów 42487 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501385
skoro motywacja nie istnieje po to cholerę powstał ten dział ?

także...

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-02-01 22:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12205
Motywacja jest dobra dla początkujących albo leni :P Ten kto ma zajawkę na ten sport nie potrzebuje motywacji tylko idzie na siłownie i wykonuje swoją robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78719
lodzianin1
Szczera prawda Sog

Never give up!

Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 810 Wiek 104 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8814
Za killka lat zrozumiesz co to naprawde jest motywacja jak będziesz musiał zdać do następnej klasy a tata będzie stał nad tobą z paskiem. xDDDDDD A tak naprawde to jesteś troche za młody. Gdy uprawiasz sport kiedyś przychodzi taki moment, że się poprostu nie chce i musisz się czymś podeprzeć. Wtedy wbijasz do nas na forum odpalasz 2-3 filmiki i ciśniesz na trening jak młody bóg.
Wiem co mówie. Pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1171
Codziennie chodzę i koduję się, nastawiam i motywuję, wiele wyrzeczeń i zmiana dotychczasowego trybu życia. Starannie dobrana plylista utworów na siłownie(która mnie pobudzi), oraz wybieganie daleko w przyszłości ze swoimi marzeniami. I to jest mój patent do zmotywowania się ... Człowiek bez celu i ciężkiej pracy nie osiągnie nigdy nic.

Takie jest moje zdanie że trzeba się motywować wyznaczonymi celami.

Zmieniony przez - gorg1 w dniu 2014-02-17 15:31:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

People are awsome

Następny temat

YOU CAN DO MORE THAN YOU THINK!

Zestaw 1