SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTORY - SCIGACZE w Irlandi

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
witam. moze jest tu ktos,kto jezdzi na motorze? Chce wlasnie zakupic sobie tutaj( DUBLIN ) jakiegos scigacza ale nie wiem gdzie najlepiej,zeby kupic dobry sprzet i nie przeplacic.
moze jest ktos kto chce sprzedac lub wie gdzie mozna uderzyc w tej sprawie ( tutaj wszyscu wszystko wiedza :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
on tam szalał 49cm hehehe zreszta jak ktos nie lubi crossa siada na scigacza...

kupijesz motor i w dupie z tax i ubezpieczeniem przeciez cie nie złapią hehehe

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
www.carzone.ie lub ewentualnie jeśli masz samochód vana to północna lub anglia można śmigać na żółtych blachach a jak garda przyciśnie to vrt nie jest drogie i tak się opłaca bardziej niż z Irlandii

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
hehehehe dobre ścigacza? a po co ci jak ty jezdzic nie umiesz!! wniosuje po pytaniu.....

chcesz tylko podniesc statystyke ludzi........ zastanow sie jeszcze lepiej


ps a wogle to co chciałes kupic moze ci pomoge bo udezyłes w sam srodek mojego zainteresowania...

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
siemanko
hehe scigacz fajna sprawa tak myslalem ze bede kozak predkosc i takie inne historie kupilem yamahe R6 konkret niemilosierny 2 tyg pojezdzielm stwierdzilem ze trzeba kupic kombinezon buty i rekawice .3 dni minely i mialem ladnego slizga mi nic sie nie stalo jedynie co uszkodzilem to moj motor i inne auto.za scigacza dalem 23tys zl po wypadku wycenili mi go na 4,5tys zl.no i koszt naprawy auta wyniosl 5tys zl.he i tak sie skonczyla moja przygoda na scigaczu.teraz scigacz (kawalki) sa w garazu !masz kase to lepiej zainwestuj w fajna fure gdzie deszcz na glowe nie bedzie ci padal i co najwazniejsze bezpieczniej.pozdro

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Klatwa niezla historia Ja ostatnio tez myslalem ,ze jestem jak Kubica lub conajmniej Heidfield [czy jak mu tam ] i skasowalem jakas korole . Kij z korola moja kochana hondzia wygladala jak prostytutka po baletach = koszt naprawy 1000e i utrata znizek . Troche nerwow mnie to kosztowalo ale zycie nie jest latwe . A co do tematu sprawdz buyandsell.ie , autotrader.ie i tak jak kolega z gory zaproponowal odwiedz Belfast masz nie daleko a ceny o niebo lepsze niz w Dublinie . Urzyj google a ukaze ci sie pelno samochodow z BelfaSTU , cia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19931
historia jak kazda... tzn myslał ze pojedzie i pojechał hehehe sory ale smieszy mnie takie zachowanie ludzi r6 na poczatek kariery heheeh dobrze ze nie r1 bo bysmy kolegi nie mieli......
wracaja do tematu uwazam jak i wielu mojich kumli ze zadne 4 koła nie dacza tyle frajdy z jazdy....emocji i adrenaliny ludzie co nigdy manetki nie odrecali nie wiedza co mowia bo stoja z boku i widza tylko dawców....a tak nie jest chodz co nie ktorzy prawie nimi byli hehehe....
jak chcesz motor kup er-500 obczaj o co chodzi jak sie hamuje jak zmienia biegi prawidłowo i bedziesz wiedział czy r1 czy moze fazer heheheh

pamietam jak kiedys wszedłem z ojcem do komisu kuoic motor miałem 25tys hehehe pracuje sie w irl sie ma pokazuje mu tego chcem hehehe a gosc sie zaczoł smiac hehehe i mowi ze mi nie sprzeda bo szkoda mu motoru na mnie i jak patrzy na ojca nie chce widzec go w czarnym garniturze hehehehe lekko sie w****iłem ze co gada i wogle po paru zdaniach wywniskowałem ze samobuca nie jestem wiec kupiłem 250 na poczatek ale sie latało teraz juz jest tylko lepiej...
1

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21416
A jak z ubezpieczeniem w Irl na motor .Słyszałem że chore sumy.
Jakieś przykłady może ktoś podać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
chore to fakt zresztą jak każde ubezpieczenie w irlandii wejdz na strony firm ubezp i zrób symulacje ale nie każda ubezpiecza motory

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja miałem Suzuki Bandit 600cc to płaciłem 1500E rocznie ubezpieczenia
Jeżeli to można nazwać ścigaczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
znajomemu 22 lata krzykneli 5,5 kola za r1 i zrezygnowal.
Ceny pokurvione

sory za podpinke ale - Ma ktos moze Crossa ?

Zmieniony przez - ardien w dniu 2008-09-26 23:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Crossy są dla ciot
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie trenujecie?

Następny temat

USA-NEW JERSEY

WHEY premium