SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOSTEK podczas wyciskania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
Witam wiem ze dawno dział nie był ruszany ale mam wazne dla mnie pytanie... w przyszłości wybieram sie do szkoły wojskowej a tam wiadomo zdrowie jest bardzo wazne.. jak myslicie czy mostkowanie moze wpłynąć na wynik komisji lekarskiej odnośnie krzywizny kregosłupa?? bo jesli chodzi o samą krzywizne to już niby wyjasnione było ale chodzi o rzeczy typu odstajace łopatki itp schorzenia pleców czy mostek ich nie powoduje lub nie pogłebia??

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
dzieki wzorek

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1358 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Ja mam takie pytanie odnośnie mostka. Czy na zawodach np. w wyciskaniu lub w trójboju siłowym wyciśnięcie z mostkiem jest zaliczane ?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tak. Normalna sprawa. Bardzo dużo zawodników mostkuje mniej lub bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Nie do końca...
Ponieważ od stycznia 2007 zmieniły się przepisy odnośnie wielkości/wysokości mostka.
Niektórzy mylą trochę delikatne wygięcie kręgosłupa,z rzeczywiście mocnym wygięciem kocim grzbietem
A zatem delikatne wygięcie jest dopuszczalne,pod warunkiem że pośladki oraz łopatki przylegają do powierzchni ławki i w żadnej fazie wyciskania nie tracą z nią kontaktu.To samo dotyczy się głowy.Stopy również muszą przylegać całą powierzchnią,bez krawędziowania i przesuwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 477
mam pytanko co do mostka, przygotowywuje sie do mojewgo pierwszego udziału w zawodach trójbojowych i zaczełem pogłebiać coraz bardziej mostek (oczywiscie posladki i lopatki leza na lawce) z uwagi na to iz latwiej mi sie wyciska, jednak po treningu odczuwam bol w krzyzu czy mozna cos z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ja mam taki problem, że jak w poniedziałek robię mostek to pod koniec treningu i następnego dnia bolą mnie równoległoboczne grzbietu (te, na które się robi sztrugsy). Czy jest to spowodowane złym mostkiem czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Pewnie podczas mostka spinasz mocno lopatki, wtedy bedziesz czul bol miesni.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WL Łodygowice

Następny temat

Rychlak-droga do "Number One"

WHEY premium