SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MONO problem z woda, oddawaniem moczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Witam,
staz - 8 miesiecy,
pierwszy cykl na kreatynie mono vilatmaxa, leci wlasnie 6 tydzien.

Moj problem dotyczy picia wody - ostatnio cholernie chce mi sie pic. Ostatnio - mniej wiecej tydzien czasu. Wczesniej pilem okolo 3 litrow/dzien i w nocy tylko raz chodzilem sie odlac. Ostatnio zdarzalo sie to coraz czesciej w nocy - sikalem, pilem litr wody i z powrotem do wyra. Rano to samo.

Ale dzisiejszej nocy bylem w kiblu doslownie co godzine, przy czym musialem wypic kolo 2-4 szklanek wody, bo mnie suszylo. Jak tak sobie zlicze ile wypilem od wczorajszego wieczoru to bedzie kolo 7 litrow. Czy wszystko jest w porzadku? Czy to normalne, ze tak chce mi sie pic i ze tyle sikam? O pragnieniu, z tego, co wyczytalem, to normalne, ale o nadmiernym sikaniu co godzine - nie.

Zostalo mi mniej wiecej 7-9 dni cyklu (zaleznie od prochu, ktory mi zostal - z poczatku bralem troche za malo). Myslicie, ze powinienem sobie darowac, czy raczej skonczyc cykl?

z gory dziekuje i pozdrawiam
- w strachu o swoje nerki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Cóż, doktorem nie jestem, ale prawdopodobnie masz po prostu większą retencję wody niż przeciętnie. Zamiast skupiać sie na sikaniu, poatrz lepiej czy jest postęp. Inna sprawa, że latanie w nocy co chwilę do klopa regeneracji nie sprzyja.
Jest tez możliwość, moim zdaniem niewielka, że faktycznie coś tam nie w porządku (chociaż niekoniecznie nerki), i jak przepuszczasz przez siebie więcej wody to się uwidacznia.
Ale nie spotkałem sie wcześniej z takim przypadkiem, może więc się wypowie ktoś kto już coś takiego widział?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Postep jako taki jest.
W sile juz tak dobrze progresja nie idzie, ale w masie jeszcze troche podskoczylo. Tak mi sie wydaje - no, chyba, ze to fat :p.

Co na to inni?
Prosze o odpowiedz - przyznam, ze jestem troche zestrachany. No i wkurzony, bo masakrycznie przetrwac taka noc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 375
ja takie czeste sikanie mialem po olimp thermo w nocy pobudka min 3 razy. potem czesto sikałem (ale tylko na samym poczatku) po BCAA, z drugiej strony jak masz nie sikac co chwile jak wypijasz takie ilosci wody. przydziel sobie 2litry dziennie i pij malymi czestymi lykami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
eee...
nie ma takiej opcji.
jak dorwe sie do bulteki to wypijam pol litra na wstep i drugie pol po zaczerpnieciu oddechu. doslownie pali mnie. Ale chyba lepiej chodzic w nocy sikac, niz nerki maja mi sie suszyc ;>

w kazdym razie jeszcze troche i koniec cyklu, wiec postaram sie wytrzymac. moze dzis bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
pij małymi łykami kiedy masz pragnienie a nie pol butelki na raz bo w tedy przeleci przez ciebie jak przez sito i latasz do kibla. pzdr

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
nerka na godzine podobno może tylko przefiltrować 1 litr wody/ ale jesteś na kreatynie pij minimum 4 l dziennie

Zmieniony przez - _Homer_ w dniu 2009-02-16 23:07:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Kreta(VitalMaxa)+Mass XXL(trec)+AminoMax6800(trec)

WHEY premium