SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MONOHYDRAT KREATYNY+HMB+AAKG

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
No właśnie,czy to dobry pomysł na 10 tygodni? Więc tak HMB będę brał przez całe 10 tygodni w ilości 3-6g dziennie,tak samo AAKG w ilości 5g tylko przed treningiem,natomiast MONOHYDRAT KREATYNY po środku tych 10 tygodni,przez 4 tygodnie po 5-10g dziennie.Do tego będę uzupełniał dietę odżywką białkową i węglowodanową.Mam 28 lat i uprawiam kulturystykę od prawie 10 lat,od 4 lat z drobnymi przerwami.Mam 188 cm wzrostu i 105 kg wagi.Moim celem tej suplementacji będzie poprawa jakości jak i objętości mięśni.Dodam że cykl planuję w okresie letnim (wakacje) bo wtedy będę miał troszeczkę wiecej czasu na nasz wspaniały i ciężki sport.Proszę o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poprawa jakości jak i objętości mięśni.

pojecie jakosci najczesciej jest kojarzone z niskim poziomem tkanki tluszczowej (miesnie nie zmieniaja jakosc - jesli tak sie dzieje mamy do czynienia z powazna choroba)

wiec redukcja

objetosc miesni to potocznie wielkosci

wiec masa

hmmm jak najczesciej dwa (dosc) sprzeczne cele w jednym czasie ...

prosze rozwin mysli
i bedziemy dobierac suplementacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Stosowałem samo HMB-miałem po nim większe,twardsze,wyrazistrze mięsnie. Stosowałem sam MONOHYDRAT KREATYNY-mięśnie zwiekszyły swoją objętość,a po dwóch tygodniach od zaprzestania cyklu też zrobiły się wyrazistrze i twardsze. Stosowałem samo AAKG-mięśnie zrobiły się wieksze,wyrazistrze,lepiej unaczynione. Do każdego z tych suplementów stosowałem jak zawsze białko serwatkowe i carbo. Teraz mam plan połączyć wszystkie te trzy produkty w jednym 10-cio tygodniowym cyklu. W moim odczuciu wymienione suplementy poprawiły mi obiętość,siłę jak i jakość mięśni.No a teraz kilka pytań: 1.czy to prawidłowe połączenie. 2.czy nie bedą się te suplementy stosowane jednocześnie w jakiś sposób ze sobą "kłucić"? 3.czy pomiędzy monohydratem kreatyny a hmb występuje zasada synergii? bo hmb buduje twarde mięśnie,natomiast monohydrat na cyklu trochę je nawadnia-czy to się nie "kłuci"? wiem monohydrat powiększa a hmb chroni mięśnie,no ale jednak prosiłbym o wytłumaczenie.bo wszędzie pisze kreatyna+hmb,ale jaka kreatyna-jest wiele odmian.mnie interesuje monohydrat-stosowałem trzy razy i zawsze byłem zadowolony,ale czy sprawdzi się z hmb? może jest jakaś inna odmiana kreatyny która bardziej pasuje do hmb? proszę o porady.no i pytanie numer 4:czy to dobry cykl na okres letni? odpowiednią dietę stosuję-to już mam we krwi,w zależności od okresu odpowiednio ją różnicuję,tak samo trening-stosuję cykliczny.do siłowni staram się uczęszczać 2-3 razy w tygodniu-praca mi na wiecej nie pozwala.ale wakacje mam wolne-więc dlatego ten cykl będzie latem. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. polaczenie bardzo dobre wszystkie wykaza synergie w polepszaniu muskulatory
2. absolutnie NIE - patrz HMBolon Nx®
3. jest ta zasada
pokazaly to rowniez badania

mechanizm w fajny sposob pokauje rysunek i opis na stronie
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=83


4. dobry wybor
ew mozesz pomyslec o spalaczu tluszczu np Thermo Stimie

5. ow miks stosuj jak najczescie sie da w ciagu calego dnia

POWODZENIA !

zdasz relacje po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Witam ponownie za 2 tygodnie zaczynam ten cykl,w poniedziałek zamawiam produkty-wszystkie firmy olimp. Mam jeszcze pytanie: czy CREATINE MEGA CAPS 1250 mg to kreatyna creapure? i czy jest skuteczna? Można ją stosować w ten sposób: 3 caps rano na czczo w dzień nie treningowy,a w treningowy też 3 caps rano na czczo i 3 caps bezpośrednio po treningu siłowym. A może jakaś inna propozycja dawkowania? relacje po wakacjach zdam napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
4 caps rano
4 po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=10&m2=80
tu masz creapure ale ta będzie skuteczna na 100%

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jesli jeszcze nie zamowiles a stac Cie finansowo pomysl w to miejsce o Magna Power...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Zamawiam CREATINE MEGA CAPS 400 caps-będzie na dwa cykle po 4 tygodnie na mono nigdy się nie zawiodłem,a to ma sporo dobrych opinii użytkowników więc wypróbuję na sobie dobry wybór? Mam jeszcze jedno pytanie-kupić ZMA czy magnez+B6 i cynk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. oczywiscie ze kreatyna mono bedzie dzialala - wskazalem jedynie lepsze zrodlo kreatyny
ale jesli mniej pieneidzy - mono bedzie idealne

2. Chela MZB Twoim wyborem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa twarz w OLIMP TEAM !

Następny temat

MINI MARATON SPINNNIG - zapraszamy na imprezę !

Wiecej